Silesion.PL

serwis informacyjny

Fani kolarstwa wykręcili 100 tysięcy złotych pomocy wraz z Superbet

Fani kolarstwa wykręcili 100 tysięcy złotych pomocy wraz z Superbet

Superbet podsumował akcję „Kręć kilometry w szczytnym celu!”, w której wspólnie z prawie 2000 uczestników zebrał 99 600 złotych dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Wyzwanie trwało pomiędzy 1 a 23 lipca, czyli podczas tegorocznego Tour de France i przerosło najśmielsze oczekiwania.

W ramach akcji za każde przejechane 340,4 km Superbet przekazywał 100 złotych na stowarzyszenie walczące z cukrzycą. W wyzwaniu w aplikacji Strava wzięło udział prawie 2000 uczestników, a prawie połowa z nich przejechała minimum 340 kilometrów.

Do zrealizowania naszej akcji zainspirował nas serial Netflix o Tour de France „W Sercu Peletonu” oraz grupa kolarska Team Novo Nordisk, w której barwach ścigają się diabetycy. To była naprawdę błyskawiczna akcja, na którą od pomysłu do realizacji mieliśmy zaledwie 10 dni. Bardzo cieszymy się, że w tak krótkim czasie, przy ogromnej pracy całego zespołu i naszego ambasadora Jerzego Dudka udało nam się zaangażować tyle osób i wykręcić tak niesamowity wynik – wyjaśnia Łukasz Seweryniak, prezes Superbet.

Łącznie miłośnicy kolarstwa i rowerów w ramach akcji przejechali ponad 861 tysięcy kilometrów – średnio 865 kilometrów na osobę. Trzej najlepsi uczestnicy przejechali w trakcie akcji łącznie prawie 11 tysięcy kilometrów. Każdy z nich pokonał dystans większy niż kolarze w tegorocznym wyścigu dookoła Francji.

Finalne wyniki i zaangażowanie uczestników przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszę się, że wspólnie z Superbet udało nam się zachęcić do pomocy blisko 2000 osób i zebrać 100 tysięcy złotych dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Jestem przekonany, że dzięki „Kręć kilometry w szczytnym celu!” udało nam się zwrócić uwagę na ważny społecznie problem i wesprzeć osoby walczące z cukrzycą – mówi Jerzy Dudek, ambasador Superbet

Zebrane pieniądze zostaną przekazane najstarszemu, a jednocześnie jednemu z największych stowarzyszeń pacjentów w Polsce, które wspiera i edukuje chorych na cukrzycę. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków liczy blisko 350 oddziałów i kół, zrzesza w sumie około 60 000 pacjentów.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że w tym roku firma Superbet zechciała zwrócić uwagę na problem cukrzycy, będącej pierwszą na świecie niezakaźną epidemią. Cieszymy się, że zapał i entuzjazm użytkowników pozwolił na “wykręcenie” tak pokaźnego wsparcia na rzecz naszej organizacji. Bardzo wszystkim dziękujemy i zapewniamy, że środki zostaną godnie spożytkowane na pomoc osobom żyjącym z cukrzycą, jak również na szerzenie świadomości i profilaktyki cukrzycy w społeczeństwie – mówi Anna Śliwińska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Rekordzista, który zajął pierwsze miejsce w akcji „Kręć kilometry w szczytnym celu!” przejechał w ciągu 23 dni wyzwania 3884,8 kilometrów. Każdy z uczestników, który wykręcił 340,4 km otrzyma gwarantowaną nagrodę – bidon Camelback Podium. Dla najlepszych 110 przygotowano customowe koszulki kolarskie Superbet.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

O SUPERBET

Grupa Superbet to dynamicznie rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie. Grupa działa na blisko 30 rynkach i zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne oraz autorskie rozwiązania technologiczne. Superbet rozwija się organicznie oraz poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej na systemy iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024