Silesion.PL

serwis informacyjny

Extra Pensja dla…graczy! Trener Stokowiec nie odebrał 50 tysięcy od BETFAN

Extra Pensja dla graczy Trener Stokowiec nie odebral 50 tysiecy od BETFAN

Extra Pensja dla graczy Trener Stokowiec nie odebral 50 tysiecy od BETFAN

Choć Piotr Stokowiec już od dobrych kilku dni przebywa na bezrobociu, to zdecydował się odrzucić propozycję otrzymania 50 000 zł… Na szczęście pieniądze nie pójdą na zmarnowanie i trafią do kieszeni graczy BETFAN!

Kulisy ExtraPensji

Rozstanie Piotra Stokowca i Lechii Gdańsk było zaskakujące, wcześniej wiedziało o nim tylko kilka osób z najbliższego kręgu szkoleniowca. Doszło do niego tuż po meczu biało-zielonych z Radomiakiem (2:2). Wynik tego spotkania nie miał żadnego wpływu. Lechia mogła je wygrać 8:0, sam Stokowiec strzelić połowę goli, a i tak nic nie zmieniłoby jego decyzji. Po potyczce 49-letni szkoleniowiec po raz ostatni odjechał spod gdańskiego, bursztynowego stadionu. Nie wiemy czy akurat wtedy na rowerze, ale obecnie regularnie na nim jeździ. Dokąd zmierza? Być może zwiedza kolejne sklepy z luksusowymi marynarkami, którymi tak chętnie błyszczał przy liniach bocznych boisk ekstraklasy.

Niemniej jednak, smutek jednych to radość drugich i tak jest w tym przypadku, bowiem 50 tys. zł, których nie przyjął Stokowiec trafi do portfeli kibica. Akcja przejęcia Extra Pensji trwała od momentu ogłoszenia decyzji przez trenera Lechii, a teraz legalny bukmacher BETFAN przedłuża ofertę dla typerów do meczu z Anglią!

Jak odebrać ExtraPensję?

  • Aby wziąć udział w akcji, musicie być zarejestrowani na betfan.pl, polubić i zacytować odpowiedni, przypięty post na Twitterze z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja.
  • Betfan odezwie się do Was na Twitterze w odpowiednim czasie, włączcie więc możliwość wysyłania do Was wiadomości!

Warunkiem skorzystania z tej akcji jest rejestracja gracza na betfan.pl, a następnie udostępnienie postu na Twitterze z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja. Szczegóły znajdują się na betfan.pl. W poprzednim sezonie, oferta trafiła do Aleksandara Vukovica. Serb jednak nie skorzystał z propozycji BETFAN.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024