Silesion.PL

serwis informacyjny

eSport: ESL ONE Cologne +14% do wygranych w aplikacji LV BET

W dniach 1 – 7. Lipca podczas ESL ONE w Kolonii bukmacher dodaje +14% do wygranych w aplikacji LV BET!

Najbardziej wyczekiwane esportowe wydarzenie wakacji już blisko. ESL One w Kolonii zawsze gromadzi tłumy fanów sportów elektronicznych. Kto tym razem zwycięży w jednym z najbardziej prestiżowych eventów CS:GO? Dowiemy się już 7 lipca. Faworytem jest oczywiście Astralis, jednak w Katowicach ENCE udowodniło, że underdogi nadal mogą liczyć się w tej grze. Na pewno nie zabraknie emocji!

Sprawdź na swoim urządzeniu i typuj wydarzenia ESL ONE w Kolonii w LV BET! Warto! W lvbet.pl otrzymasz darmowe 20 PLN na zakłady sportowe!

REGULAMIN PROMOCJI

1.Czas trwania promocji: 1.07.19 10:00 – 7.07.19 23:59.
2.Promocja dotyczy zakładów postawionych za pomocą aplikacji mobilnej LV BET.
3.Promocja dotyczy zakładów na wydarzenie ESL ONE Cologne (2-7.07.2019) w ofercie CS:GO.
4.Stawiając zakład na wymienione powyżej wydarzenie za pomocą aplikacji LV BET, odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 – przykładowo, stawiając zakład za 100 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez ten promocyjny wskaźnik wynosić będzie 100 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.00, to jego wygrana wyniesie 200 PLN. Dzięki zmianie wskaźnika wygrana będzie wyższa o 13,63%.
5.Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie wydarzeń wymienionych w punkcie 3. niniejszego regulaminu.
6.Zakłady postawione na jakiejkolwiek innej wersji strony lvbet.pl niż aplikacja mobilna nie biorą udziału w promocji.
7.Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.
8.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
9.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024