Silesion.PL

serwis informacyjny

Eleven Sports – odświeżony wygląd strony i nowy dostawca usługi streamingu

Ważna informacja dla użytkowników serwisu on-line ELEVEN SPORTS! Zmienia się dostawca usługi oraz zostaje włączony kanał Eleven Sports 4.

2 lipca zmienił się dostawca usługi streamingowej w serwisie elevensports.pl oraz powiązanej z nim aplikacji z Eleven Sports Network Ltd na Eleven Sports Network Sp. z o. o. W związku z tym podczas pierwszego logowania po tej zmianie Użytkownicy zostana poproszeni o ustawienie nowego hasła oraz o zaakceptowanie nowego regulaminu i udzielenia odpowiednich zgód.

Abonenci, którzy wykupili usługę w serwisie ELEVEN SPORTS przed 2 lipca, po wykonaniu wspomnianych czynności będą mogli korzystać z aktywnych subskrypcji aż do zakończenia bieżacego okresu rozliczeniowego, po którym nie będą podlegały one automatycznemu odnowieniu, Aby potem móc nadal oglądać ELEVEN SPORTS w naszym serwisie, konieczne będzie nabycie nowej subskrypcji.

W ramach nowej usługi streamingu do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3 dołączy Eleven Sports 4, dzięki czemu użytkownicy uzyskają dostęp do pełnej oferty stacji, podczas gdy ceny pakietów pozostaną bez zmian. W serwisie będą dostępne następujące pakiety: miesięczny (15,90 zł), półroczny (89,90 zł) i roczny (159 zł).

 • W jaki sposób mogę oglądać eleven sports w serwisie internetowym stacji?

ELEVEN SPORTS jest dostępny na stronie internetowej www.elevensports.pl oraz przez nasze aplikacje na smartfony i tablety do pobrania ze sklepów on-line App Store i Google Play, a także w telewizorach Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen.

 • W jaki sposób mogę zostać abonentem internetowego serwisu eleven sports?

Możesz oglądać nasze kanały po utworzeniu konta i wykupieniu odpowiedniego pakietu. Zakupu dokonać można jedynie poprzez naszą stronę www.elevensports.pl (opcja ta nie jest dostępna w aplikacjach).

 • 2 lipca strona zmieniła wygląd. Co to oznacza dla dotychczasowych abonentów?

Strona www.elevensports.pl nie tylko zmieniła wygląd, ale także dostawcę usługi, którym obecnie jest Eleven Sports Network Sp. z o. o. W związku z tym podczas pierwszego logowania po 1 lipca 2019 r. wszyscy użytkownicy, którzy uprzednio założyli konta w naszym serwisie, zobaczą informację o zmianach oraz prośbę o ustanowienie nowego hasła. Abonenci, którzy wykupili usługi w serwisie ELEVEN SPORTS przed 2 lipca 2019 r., po ponownym zalogowaniu się będą mogli korzystać z opłaconych aktywnych subskrypcji, aż do zakończenia bieżącego okresu rozliczeniowego. Aby po ich wygaśnięciu nadal móc oglądać ELEVEN SPORTS w naszym serwisie on-line, trzeba będzie nabyć nową subskrypcję.

 • Ile kosztuje dostęp do ELEVEN SPORTS?

Oferujemy następujące pakiety ELEVEN SPORTS:

Pakiet miesięczny: Pełen dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 przez 30 dni od chwili zakupu, przedłużany automatycznie co 30 dni do czasu anulowania abonamentu. Cena: 15,90 PLN.

Pakiet półroczny: Pełen dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 przez 180 dni od chwili zakupu, przedłużany automatycznie co 180 dni do czasu anulowania abonamentu. Cena: 89,90 PLN.

Pakiet roczny: Pełen dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 przez 365 dni od chwili zakupu, przedłużany automatycznie co 365 dni do czasu anulowania abonamentu. Cena: 159 PLN.

 • Na jakich urządzeniach jest dostępny serwis ELEVEN SPORTS?

Z dostępu do ELEVEN SPORTS możesz korzystać przez sieć www, smartfon, tablet oraz za pomocą telewizorów Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen pod warunkiem, że Twoje urządzenia spełniają minimalne wymogi systemowe.

 

 • Czy mogę oglądać waszą telewizję on-line, jeżeli mam już wykupiony dostęp do kanałów eleven sports za pośrednictwem mojej telewizji kablowej lub platformy satelitarnej?

Usługa OTT oferowana na stronie www.elevensports.pl oraz przez aplikację ELEVEN SPORTS jest usługą niezależną od ofert platform satelitarnych i sieci kablowych i nie może być z nimi łączona.

 • Czy mogę oglądać eleven sports przez aplikacje mobilne stacji, jeżeli mam wykupiony pakiet eleven sports na innej platformie internetowej?

Aby oglądać transmisje za pomocą naszych aplikacji mobilnych, należy wykupić dostęp na naszej stronie internetowej www.elevensports.pl.

 

 • Jakie rozgrywki sportowe mogę oglądać w serwisie ELEVEN SPORTS?

ELEVEN SPORTS to wydarzenia sportowe z najwyższej półki relacjonowane na żywo, 24 godziny na dobę i w jakości HD. Na antenie kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 można oglądać mecze czołowych piłkarskich lig świata:

 • hiszpańskiej LaLiga Santander
 • niemieckiej Bundesligi
 • włoskiej Serie A TIM

Ponadto:

 • wyścigi Formula 1TM
 • Puchar Anglii The Emirates FA Cup
 • Puchar Ligi Angielskiej Carabao Cup
 • Sky Bet Championship
 • Superpuchar Niemiec DFL Supercup
 • Cage Warriors

Żużel:

 • PGE Ekstraliga
 • Nice 1. Liga Żużlowa

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024