Silesion.PL

serwis informacyjny

Ekstraklasa z nowym spotem w kampanii #SzczepimySie

Ekstraklasa z nowym spotem w kampanii SzczepimySie

Ekstraklasa z nowym spotem w kampanii SzczepimySie

Ekstraklasa wsparła ogólnopolską akcję promocji szczepień przeciwko COVID-19 nowym spotem.

W klipie zachęcającym do wzięcia udziału w szczepieniach wystąpiły znaczące postacie polskiej piłki, m.in. 8-krotny mistrz Polski z Górnikiem Zabrze i 57-krotny reprezentant Polski Stanisław Oślizło, trenerzy kadry narodowej Andrzej Strejlau i Jerzy Engel, trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun, były reprezentant Polski i piłkarz Lecha Poznań Andrzej Juskowiak oraz najlepszy piłkarz ostatniego sezonu – Filip Mladenović z Legii Warszawa.

– Mówi się, że kibice to 12 zawodnik i jest w tym dużo prawdy. Mecze bez dopingu z trybun są zupełnie innym doświadczeniem dla zawodników i wszystkich fanów futbolu. Wsparcie kibiców to emocje i adrenalina, które dodatkowo napędzają grę. Zdrowie oraz bezpieczeństwo przede wszystkim, ale nie da się ukryć, że energii płynącej z trybun bardzo brakowało w poprzednim sezonie. Konieczność szczepień to ważny element życia społecznego, która daje możliwość prowadzenia meczów z większą obecnością kibiców. Dlatego Ekstraklasa konsekwentnie wspiera akcję #SzczepimySie. Tym razem w nowej odsłonie i ze spotem telewizyjnym – mówi Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży w Ekstraklasie S.A.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023