Silesion.PL

serwis informacyjny

Dylan Ruiz-Diaz piłkarzem Wisły Puławy

Dylan Ruiz Diaz pilkarzem Wisly Pulwy

Dylan Ruiz Diaz pilkarzem Wisly Pulwy

Dylan Ruiz-Diaz został nowym zawodnikiem Wisły Puławy. Pochodzący z Australii zawodnik trafił do Wisły na zasadzie wypożyczenia ze Sportisu Łochowo. Umowa zawiera opcję transferu definitywnego.

Urodzony w Prairiewood zawodnik ma 20 lat. Na swoim koncie posiada występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. Z drużyną do lat osiemnastu zdobył tytuł Młodzieżowego Mistrza Azji U-18 podczas mistrzostw rozegranych w 2018 roku w Wietnamie. Dylan został wtedy najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem sześciu bramek.

W poprzednim sezonie zadebiutował w australijskiej A-League. Rozegrał siedem meczów w barwach Central Coast Mariners zdobywając dwa gole. Na początku bieżącego roku trafił do Polski i związał się umową z czwartoligowym Sportisem Łochowo. Wystąpił w dwunastu meczach, w których zdobył 11 goli oraz zanotował 9 asyst.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author