Silesion.PL

serwis informacyjny

Dealz otworzył 11 nowych sklepów w ciągu jednego dnia. 300 placówek w Polsce do końca roku

Sieć Dealz, należąca do Pepco Group, znana z unikatowej oferty produktów międzynarodowych marek w atrakcyjnych cenach, ogłosiła otwarcie 11 nowych placówek w ciągu zaledwie jednego dnia. Ten krok przybliża firmę do realizacji założonego planu posiadania 300 sklepów w Polsce do końca bieżącego roku.

Dealz kontynuuje ekspansję na polskim rynku

Nowe sklepy Dealz zostały otwarte w różnych częściach Polski, oferując klientom szeroki wybór międzynarodowych marek, często niedostępnych lub trudnodostępnych w innych sieciach handlowych, w konkurencyjnych cenach. Na liście są miasta, w których placówki Dealz pojawiły się po raz pierwszy, tj. Prabuty, Kolbuszowa, Nidzica, Piaseczno oraz Boguszów Gorce. W dniu otwarcia nowe sklepy odwiedziła rekordowa liczba blisko 15 000 klientów, co potwierdza, że decyzja o ich uruchomieniu spełnia oczekiwania społeczności lokalnej.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, jak szybko nasza sieć się rozwija. Otwarcie 11 sklepów w jednym dniu to duże osiągnięcie, ale przede wszystkim dowód na nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych ofert dla naszych Klientów w Polsce. W odpowiedzi na pozytywne opinie, otwieramy kolejne placówki w miastach, w których już działamy, takich jak Łódź, Radom czy Wrocław. Nasza wizja i determinacja do ciągłego rozwoju potwierdzają, że Dealz ma mocne fundamenty i świetlaną przyszłość na polskim rynku detalicznym,” – powiedział Marcin Langowski, Managing Director Dealz Poland.

W asortymencie każdego sklepu Dealz znajduje się ponad 3000 artykułów z 18 różnych kategorii. Placówki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie zakupów, zapewniając przestronne alejki, czytelne oznaczenia produktów oraz przyjazne dla klienta stanowiska obsługi.

Aktualnie sieć Dealz posiada w Polsce już 284 sklepy, w najbliższych tygodniach planowane są kolejne otwarcia nowych obiektów.

***

Dealz

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Marka jest obecna na polskim rynku od 2018 roku. Pierwszy sklep został otwarty w Swarzędzu pod Poznaniem, a obecnie sieć posiada ponad 280 placówek w 180 miastach w Polsce. Asortyment sklepu liczy ponad 3000 produktów z 18 kategorii, w tym słodycze, przekąski, napoje, chemia gospodarcza, kosmetyki, artykuły biurowe, akcesoria do dekoracji i wyposażenia domu, zabawki oraz produkty dla zwierząt. Na unikatowość sklepów Dealz składają się znane międzynarodowe marki, oryginalne produkty, często niedostępne lub trudnodostępne w innych sieciach handlowych, oraz bardzo atrakcyjne ceny. Aktualnie Dealz zatrudnia blisko 2000 pracowników w sklepach i poznańskiej centrali. Sieć posiada własne centrum dystrybucyjne w Łyszkowicach, które obsługuje placówki w całym kraju.

Grupa Pepco

Grupa Pepco powstała w 2015 roku i składa się z silnych sieci detalicznych, tzn. Pepco, Dealz i Poundland. Grupa Pepco ma obecnie ok. 4100 sklepów w 20 krajach, zatrudniając ok. 43 000 osób.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023