Silesion.PL

serwis informacyjny

Cristiano Ronaldo i Messi zagrają razem w PSG? “Być może?”

Cristiano Ronaldo i Messi w PSG byc moze

Cristiano Ronaldo i Messi w PSG byc moze

Członek rodziny Al-Thani, która zarządza francuskim klubem, a także państwem Kataru opublikował zdjęcie Cristiano Ronaldo w koszulce Paris Saint-Germain z napisem: „Być może?”. Khalifa Bin Hamad Al-Thani kilka tygodni temu potwierdził przejście Lionela Messiego do PSG.

Poprzez tweet opublikowany na swoim profilu na Twitterze brat emira Kataru Al Thani ogłosił zakończenie negocjacji między Messim a PSG. Dziś wraca do mediów społecznościowych, z nowym twitterem na swoim profilu w którym zamieścił zdjęcie, które uwiecznia Messiego i Cristiano Ronaldo (jest to wyraźnie fotomontaż) z dopiskiem „Może?”.

Czy po podpisaniu kontraktu z Leo Messim, Sergio Ramosem, Gianluigim Donaromą, Ashrafem Hakimi i Giorgini Vinaldomem Paris Saint-Germain jest na dobrej drodze do kolejnego wielkiego przejęcia, które połączy dwóch wielkich rywali z ostatnich dwóch dekad, Leo Messi i Cristiano Ronaldo?

Dziś pojawiają się doniesienia, że ​​Ronaldo chce opuścić Juventus, a pomysł dołączenia do PSG wciąż nie jest całkowicie nierealny. PSG sprowadziło tego lata takich graczy jak Gianluigi Donnarumma czy Sergio Ramosa. Natomiast kiedy pojawiły się plotki o powrocie do Realu Madryt, zostały one zdementowane przez CR7.

Teraz Al-Thani podsycił te płomienie, umieszczając zdjęcie Messiego i Ronaldo stojących obok siebie, obaj w koszulkach Paris Saint-Germain. “Być może?” był jedynym podpisem, napisanym w trzech różnych językach.

Według plotek transfer Ronaldo do Paris Siant-Germain jest uwarunkowane sprzedaża Kyliana Mbappe do Realu Madryt. W niedzielę Cristiano Ronaldo niespodziewanie nie znalazł się w wyjściowej jedenastce na inaugurację rozgrywek Serie A. W ataku trener Massimiliano Allegri postawił na duet: Alvaro Morata – Paulo Dybala. “Cristiano Ronaldo poprosił o nie wystawienie go w wyjściowym składzie na mecz z Udinese, bo jeszcze w tym okienku transferowym chce zmienić klub” – napisał na Twitterze dziennikarz Fabrizio Romano.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024