Silesion.PL

serwis informacyjny

Colliers ponownie zarządcą kompleksem biurowym .KTW I w Katowicach

KTW

KTW

Spółka TDJ Estate przedłużyła umowę z firmą Colliers na zarządzanie budynkiem .KTW I, mieszczącym się przy al. Roździeńskiego 1a w Katowicach. To już czwarty rok współpracy obu firm w stolicy Górnego Śląska. Od września 2021 r. w .KTW I swoją siedzibę ma także katowicki oddział Colliers.

Kompleks biurowy .KTW to nasze „oczko w głowie”. Jako inwestor dbamy o niego i chcemy zachować go w naszym portfelu nieruchomości na stałe. Dlatego też przy wyborze zarządcy najważniejsze dla nas było doświadczenie, profesjonalizm, spełnianie najwyższych standardów związanych z obsługą najemcy naszego przyszłego partnera. W 2018 roku zaufaliśmy Colliers i to już czwarty rok kiedy wspólnie będziemy dbać o komfort, bezpieczeństwo i dobrostan użytkowników .KTW, budując tym samym silną i aktywną społeczność .KTW Community – komentuje Marta Jełowicka – Gabor, Senior Property And Asset Manager w firmie TDJ Estate.

.KTW I należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w Katowicach, dlatego cieszę się, że zostanie on w naszym portfolio. Jako że zarządzamy nim już od 2018 r., doskonale poznaliśmy jego liczne zalety, podobnie jak najemcy, których jest 25 – budynek jest w 100% skomercjalizowany. Dziękujemy firmie TDJ Estate za zaufanie, którym ponownie nas obdarzyli – mówi Agnieszka Krzekotowska, Partner, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers.

.KTW I to nowoczesny budynek typu mixed-use, zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic w sąsiedztwie Strefy Kultury, w okolicy hali widowiskowo-sportowej Spodek oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Jest częścią kompleksu składającego się z dwóch budynków: .KTW I, który oddano do użytku w 2018 roku oraz .KTW II, który w minionym tygodniu otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

.KTW I składa się z 14 kondygnacji nadziemnych i 3 podziemnych, a jego powierzchnia najmu wynosi ponad 18 250 mkw. Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Dodatkowo jako pierwszy w Polsce uzyskał certyfikat WELL Health and Safety, który dowodzi, że budynek został doskonale przygotowany do działania w warunkach pandemii oraz że wdrożono w nim szereg rozwiązań sprzyjających zdrowiu i bezpieczeństwu użytkowników.

Zarządca jest pierwszym kontaktem dla najemcy, dlatego w zarządzaniu stawiamy na jakość obsługi i budowanie relacji z najemcami. Równie ważne jest zapewnienie ciągłości biznesu, komfortu pracy i szeroko rozumianego bezpieczeństwa użytkownikom. W trudnym, pandemicznym okresie to właśnie bezpieczeństwo i ochrona zdrowia pracowników stały się priorytetem, który realizowaliśmy poprzez wdrożenie nowych zasad bezpieczeństwa, stałą i transparentną komunikację z najemcami, regularne spotkania (obecnie w formie on-line), dzielenie się wiedzą nt. zasad bezpieczeństwa i dobrych praktyk wyniesionych z doświadczeń Colliers. Równie ważne było szybkie i skuteczne działanie, indywidualnie dostosowane do oczekiwań najemców i zmieniającego się modelu pracy w biurze – mówi Justyna Bociąga, Senior Property Manager w Colliers.

.KTW I to niewątpliwie wyjątkowy projekt, odpowiadający na oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Nam jako zarządcy daje on niezwykłe wyzwanie i nie mniejszą satysfakcję z pracy. Doceniamy przy tym partnerskie podejście Klienta, TDJ Estate, zaufanie, jakim darzy zespół Colliers oraz zaangażowanie w budowanie społeczności .KTW. Niezmiernie cieszymy się na kolejny rok współpracy, czekamy na liczniejszy powrót pracowników do biur .KTW i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, jakie niesie zmieniająca się rzeczywistość – dodaje Justyna Bociąga.

O Colliers

Colliers (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 64 krajach, ponad 17 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 27 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający znaczne udziały w firmie, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości blisko 20%. Z rocznymi przychodami firmy na poziomie $4,1 mld oraz aktywami w zarządzaniu o wartości ponad $50 mld, maksymalizujemy potencjał nieruchomości i przyspieszamy sukces naszych klientów i pracowników

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023