Silesion.PL

serwis informacyjny

Bukmacherzy uciekają a gracze czekają na pieniądze i szukają nowych stron

Jutro z “polskiego internetu” znikną kolejne firmy. Legalnie działające nie mogą być jednak wcale zadowolone. Gracze na forach internetowych już wymieniają się poradami, jak i u kogo grać.

Część graczy zgłasza, że od kilku dni czeka na wypłatę. Wygląda jednak na to, że systemy finansowe bukmachera zostały zapchane przez tysiące zleceń z Polski. W większości klienci potwierdzają, że pieniądze ostatecznie są wypłacane. Co ciekawe niektórzy gracze sygnalizują, że kupony wysłane jeszcze przed blokadą strony – a trwające już po blokadzie – są normalnie rozliczane.

“Zakłady są normalnie w grze i należy się skontaktować kilka h po zakończeniu (właściwie to od razu – wiemy jak bet szybko rozlicza) w celu podsumowania środków i uzgodnienia wypłaty” – sugeruje użytkownik forum bukmacherskiego o pseudonimie “Blaise”. “Godzinkę po wysłaniu maila z prośbą o wypłatę środków z konta dostałem maila zwrotnego, że zgodnie z moją prośbą środki zostały wypłacone” – dodaje “Rodzyn”.

Złość graczy spotęgowali jeszcze pracownicy działu wsparcia bukmachera. Na forach bukmacherski aż roi się od wpisów, że godzinę przed wiadomością o oficjalnym wyjściu z Polski, zapewniali o utrzymaniu biznesu. Skoro tak zapewniali pracownicy firmy, to ludzie wpłacali pieniądze i grali dalej.

Gracze często żalą się na brak informacji ze strony bukmacherów. Tutaj jeden z wpisów z forum bukmacherskiego

 

Kto zostaje, kto odchodzi?

Większy od Bet365 jest na naszym rynku tylko jeden bukmacher – bet-at-home. BAH, bo tak przez graczy jest nazywany serwis, na razie zapowiada, że zostaje. Podobne deklaracje składa Unibet. Bet-at-home konsekwentnie twierdzi, że polskie prawo jest sprzeczne z przepisami Unii Europejskiej. I dlatego firma nie zamierza wycofywać się z rynku.

 

Czytaj więcej na stronie finanse.wp.pl

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author