Silesion.PL

serwis informacyjny

Bożydar Iwanow ambasadorem Betters – nowego bukmachera w Polsce

Betters iwanow czerwiec

Betters iwanow czerwiec

Nowy legalny w Polsce bukmacher włąśnie zadebiutował. Ambasadorem marki BETTERS jest Bożydar Iwanow, ceniony i doświadczony dziennikarz sportowy. Na początek Betters oferuje typerowm trzy “freebetowe” promocje oraz kilka bardzo ciekawych produktów bukmacherskich w tym CashOut, częściowy Cashout i automatyczny Cashout oraz nowość: Zakład Łańcuch.

SILESIA Entertainment Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher z zezwoleniem Ministerstwa Finansów, posiadający wyłącznie polski kapitał. Prowadzi działalność bukmacherską jako marka BETTERS

  • Silesia Entertainment Sp. z o.o.
  • ul. Mennicza 1
  • 43-400 Cieszyn
  • KRS: 0000832339

Freebet 20 zł za depozyt w Better

Co należy zrobić, aby odebrać freebet? Zarejestrować się i postawić zakład za co najmniej 20 zł. System aktywuje promocję i otrzymasz FREEBET 20 zł. Postaw zakład za 20 zł do 3 dni od rejestracji. Wykorzystaj FREEBET w kolejnych 30 dniach (od momentu przyznania). Za FREEBET możesz postawić zakład SINGIEL lub KOMBI z kursem minimalnym 1.8

Threebet czyli trzy freebety w Betters

Co należy zrobić, aby odebrać freebet? Postaw zakład za 20 zł do 3 dni od rejestracji. Wykorzystaj FREEBET w kolejnych 30 dniach (od momentu przyznania). Za FREEBET możesz postawić zakład SINGIEL lub KOMBI z kursem minimalnym 1.8. Otrzymasz potwierdzenie udziału w promocji. Do 72 godzin postaw kolejne dwa zakłady za min. 50 zł i kursem całkowitym 3.0 lub wyższym każdy. Odbierz 3 FREEBETY o wartości 20 zł każdy Postaw 3 zakłady na przestrzeni maksymalnie 72 godzin. Wykorzystaj FREEBETY w kolejnych 30 dniach. Za FREEBETY możesz postawić zakłady SINGIEL lub KOMBI z kursem całkowitym co najmniej 1.8

50 na 50 czyli co 50-ty typer otrzymuje Freebet 50 zł w Better

Zarejestruj się i… być może szczęście dopisze właśnie Tobie? Co 50-ty zarejestrowany użytkownik otrzyma od BETTERS dodatkowe 60 zł na grę! Co należy zrobić, aby odebrać freebeta? Zarejestruj się i dokonaj dowolnej wpłaty na swoje konto. Otrzymasz potwierdzenie udziału w promocji. Jeśli będziesz kolejnym 50-tym użytkownikiem, otrzymasz FREEBET 50 zł! FREEBET otrzymuje co 50-ty użytkownik. Wykorzystaj FREEBET w 30 dni. Za FREEBET możesz postawić zakład SINGIEL lub KOMBI z kursem minimalnym 1.8

BETTERS to legalny polski bukmacher, działa na podstawie zezwolenia (PS4.6831.7.2020) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 16 kwietnia 2021 r. na urządzanie zakładów wzajemnych (bukmacherskich) przez sieć Internet na okres 6 lat. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u podmiotów nieposiadających zezwolenia jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Jak działa Cash Out w zakładach Betters?

Postaw swój zakład zwracając uwagę na obecność ikony dolara przy danym zdarzeniu. Jeśli takowa występuje będziesz mógł skorzystać z opcji Cash Out.
Wejdź w sekcję “Zakłady w grze” w prawnym panelu ekranu lub “Moje zakłady” w panelu Konta. W przypadku dostępnej opcji Cash Out zostaniesz poinformowany o jej wysokości.
Jeżeli chcesz skorzystać z opcji Cash Out automatycznego lub manualnego wybierz ikonę ustawień.
Wystarczy, że klikniesz przycisk “Cash Out” i otrzymasz swoją wygraną. Jeżeli chcesz część stawki zachować do finalnego rozliczenia zakładu, a część wypłacić, skorzystaj z suwaka.

Czym jest częściowy Cash Out w zakładach Betters?

Przesuwając suwak zmniejszasz lub zwiększasz wysokość stawki, jaka zostanie wypłacona w opcji Cash Out.
Po kliknięciu w przycisk “Cash Out” możesz cieszyć się z wygranej i jednocześnie dalej emocjonować się rozliczeniem danego zakładu.

Jak działa częściowy auto Cash Out w zakładach Betters?

Wybierz odpowiedni limit i wartość kwoty, po osiągnięciu której chcesz, aby dokonano częściowego rozliczenia kuponu.
Zdarzenie zostanie automatycznie częściowo zamknięte w momencie, gdy wartość zostanie osiągnięta.
Pozostałą część stawki zostanie rozliczony, gdy dane wydarzenie zostanie rozstrzygnięte.

Co to jest Zakład Łańcuch w Betters?

Zakład ŁAŃCUCH to zupełna nowość na polskim rynku bukmacherskim! Jego konstrukcja zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo wygranej (wygrać można nawet w przypadku kilku źle wytypowanych zdarzeń). ŁAŃCUCH można stworzyć z min. 2 zdarzeń. Jak to działa?
Tworzymy kupon złożony z 4 zdarzeń. Pamiętaj, że ważna jest ich kolejność (możesz dowolnie je układać przy pomocy ikony na zdarzeniu). Warunkiem koniecznym uzyskania jakiejkolwiek wygranej, jest poprawne wytypowanie wyniku pierwszego zdarzenia. Stawka, którą określisz przy tworzeniu kuponu, będzie obowiązywać do każdego z meczów.
Zdarzenia nie muszą być ułożone chronologicznie. Mecz, który rozgrywany jest jako pierwszy, może być umieszczony na kuponie jako ostatni. 

Co to jest KontrOferta w zakładach Betters?

KONTROFERTA to nowa opcja, dzięki której w łatwy sposób możesz zwiększyć swoją wygraną na zakładach SINGIEL. Jak to zrobić?
1.      Wybierz zdarzenie, na które chcesz zawrzeć zakład.
2.      Jeśli kontroferta jest dostępna, kliknij w dedykowany jej suwak.
3.      W oknie kuponu pojawia się pojęcie maksymalnego kursu. Jest to graniczna wartość jaką możesz wybrać, proponując zakład bukmacherowi. W polu stawki wpisz kwotę za jaką chcesz zawrzeć zakład
Kiedy zaakceptujesz stworzony kupon, zostaje on wysłany do bukmachera w celu analizy.
Na tym etapie mogą wystąpić 3 rozwiązania:
a)      Bukmacher odrzuci ofertę i wartość stawki wróci na stan twojego konta głównego.
b)     Bukmacher zaakceptuje ofertę, a kupon staje się aktywny i zostanie rozliczony.
c)      Bukmacher złoży Ci kontrofertę o czym zostaniesz poinformowany przez komunikat na swoim koncie na stronie betters.pl. Wówczas zdecydujesz, czy zakład zostanie zawarty czy odrzucony.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024