Silesion.PL

serwis informacyjny

Black Friday w Betfan…czyli zagrajcie w co chcecie

Zakłady bukmacherskie BETFAN chwaliły się, że Black Friday mają cały rok, ale i z okazji tego dnia przygotowali coś specjalnego na Czarny Piątek.

Zagrajcie bez ryzyka za 49, 199 lub 499 zł. na co chcecie z minimalnym kursem AKO równym 2.0. W razie chybionego kuponu BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki na konto bonusowe.

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 29.11

2. Należy zawrzeć kupon za 49, 199 lub 499 zł, na którym znajdą się zdarzenia, których kurs AKO będzie równy co najmniej 2.0. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu “remis nie ma zakładu”, “drużyna X wygra nie ma zakładu”. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 29.11, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli kupon okaże się przegrany,  ponieważ nie wejdzie jeden mecz, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy zagrali za 499 zł i spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 50 zł o równowartości 500 zł, za 49 zł bonus 5 zł, a za 199 zł – bonus 20 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon.

5. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.

6.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author