Silesion.PL

serwis informacyjny

Bilet na 4Nations Cup już w sprzedaży

reprezentacja polski fot pawel bejnarowicz zprp

reprezentacja polski fot pawel bejnarowicz zprp

Japonia, Holandia i Tunezja będą rywalami reprezentacji Polski w turnieju 4 Nations Cup (28-30 grudnia). Bilety na jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu polskiej piłki ręcznej są już w sprzedaży.

Grudniowy turniej będzie dla naszej drużyny jednym z kluczowych etapów przygotowań do zaplanowanego na styczeń EHF Euro 2022 oraz pierwszym przystankiem na drodze do startu w najważniejszej imprezie w historii polskiego szczypiorniaka, czyli mistrzostwach świata, która w 2023 roku zorganizują wspólnie Polska i Szwecja.

To będzie ważny etap w ocenie przydatności zawodników oraz weryfikacja pracy wykonanej przez nas podczas obozu w Cetniewie. Wysokiej klasy rywale pozwolą ocenić, jak gracze adaptują się na tle różnorodnych przeciwników – zapowiada trener reprezentacji Polski Patryk Rombel.

Holendrzy w ubiegłym roku zadebiutowali na mistrzostwach Europy, a podczas kwalifikacji do kolejnych dwukrotnie pokonali Polaków: 27:26 we Wrocławiu i 32:30 w Almere. Teraz zespół Rombla stanie przed szansą rewanżu.

Japończycy prowadzeni przez Dagura Sigurdssona to drużyna groźna dla każdego. Piłkarze ręczni z Kraju Kwitnącej Wiśni podczas igrzysk w Tokio potrafili pokonać Portugalczyków, a ostatnie mistrzostwa świata zakończyli na 19. miejscu – przed Islandczykami, Macedończykami czy Austriakami.

Tunezyjczycy to aktualni wicemistrzowie Afryki. Starcie z zespołem Samiego Saidiego da naszej drużynie możliwość sprawdzenia umiejętności na tle egzotycznego, ale silnego rywala.

4 Nations Cup to tradycyjny turniej, który co roku jest gwarancją piłki ręcznej na najwyższym poziomie. Czas jego rozgrywania – między Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem – za każdym razem daje okazję to zaplanowanie urlopu w rytmie sportowych emocji.

Terminarz turnieju

  • 28.12: 15:30 Holandia – Japonia, 17:45 Polska – Tunezja
  • 29.12: 16:15 Tunezja – Holandia, 18:30 Polska – Japonia
  • 30.12: 16:15 Japonia – Tunezja, 18:30 Polska – Holandia

Bilety

  • sprzedaż internetowa www.eventim.pl

Ceny biletów jednodniowych

•          Kategoria I – 49 pln

•          Kategoria II – 35 pln

•          Kategoria III – 25 pln

•          Grupy zorganizowane – 10 pln (bilety dla grup zorganizowanych – dzieci i młodzież szkolna do 18 lat w ilości minimum 10 osób – nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletów w tej strefie prosimy o wysłanie zamówienia na adres: zamowieniagrupowe@eventim.pl)

Karnety trzydniowe

•          Kategoria I – 99 pln

•          Kategoria II – 70 pln

•          Kategoria III – 50 pln

Pakiety rodzinne

•  Pakiet rodzinny 2+1* – 2 osoby dorosłe + dziecko do 18 roku życia (bilet dla dziecka 50% zniżki od ceny normalnej)

•  Pakiet rodzinny 2+2* – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 18 roku życia (bilet dla dzieci 50% zniżki od ceny normalnej)

UWAGA: wejście z pakietem wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły do hali w tym samym momencie!

Osoby niepełnosprawne

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl  Bilet w cenie 35pln/dzień  (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej + opiekuna)

Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author