Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic wystartował! Sprawdź ofertę legalnego bukmachera

Dziś, 1 lipca 2019 wystartowały legalne zakłady bukmacherskie Betclic

O firmie Betclic
Przedmiotem działalności BEM Operations Limited w Polsce jest świadczenie usług w zakresie organizowania zakładów wzajemnych w sieci Internet pod marką Betclic poprzez stronę internetową betclic.pl oraz aplikację mobilną. Spółka jest również aktywna na innych rynkach europejskich, posiada między innymi licencję na świadczenie usług hazardowych w Portugalii. Kod rejestracyjny w Betclic – LEGALNY500

Jaka ofertę zaprezentował ten znany bukmacher? Sprawdźmy:

Boost

Co to jest Boost? W Betclic zawsze znajdziesz najlepsze kursy! Oprócz dużego wyboru zakładów sportowych często zwiększają jeszcze kursy na największe wydarzenia.

Jak je znaleźć?
Jeśli zobaczy poniższą ikonę obok kursu, to znaczy że został on podwyższony!

Aby nie stracić szansy na zwiększone wygrane, nie zapomnij dołączyć do nas na portalach społecznościowych oraz zezwolić na otrzymywanie powiadomień od Betclic!

Betclic TV

Jak oglądać mecze w Betclic TV?

1) Zaloguj się do swojego konta Betclic (Nie masz jeszcze konta? zarejestruj się tutaj).
2) Wejdź do sekcji z zakładami NA ŻYWO, dostępne transmisje będą oznaczone logiem BETCLIC TV.
Włącz się do gry i przeżywaj emocje na żywo!

Warunki dostępu do Betclic TV
Aby obejrzeć transmisję na żywo, musisz:

 • mieć środki na koncie Betclic,
 • postawić zakład na mecz, który chcesz oglądać,
 • postawić dowolny zakład w ciągu ostatnich 24 godzin.

Transmisje, które oferuje bukmacher

 • Piłka nożna:
  Serie A, Bundesliga, Anglia FA Cup, Major League Soccer, Copa America, Africa Cup, mistrzostwa krajowe (Rosja, Ukraina, Holandia, Belgia, Czechy, Polska, Dania, Szwecja, Szkocja)
 • Tenis:
  4 turnieje wielkoszlemowe : Wimbledon, ATP 1000, ATP 500, ATP 250, WTA
 • Koszykówka:
  NBA, Euroliga, Eurocup, mistrzostwa krajowe (Hiszpania, Włochy)
 • Inne :
  NHL, EHF Liga Mistrzów, Mistrzostwa Niemiec w piłce ręcznej, Mistrzostwa Włoch w Siatkówce

Multi +

Czym jest Multi+ ?
Multi+ pozwala zwiększyć wygrane nawet o 50%. Im więcej wydarzeń na Twoim kuponie, tym więcej możesz wygrać!

 

Jak skorzystać z Multi+ ?

 • W promocji biorą udział tylko zakłady z logiem Multi+
 • Postaw kupon wielokrotny z minimum 5 takimi zdarzeniami.
 • Twoja potencjalna wygrana powiększy się automatycznie.
 • Jeśli kupon wejdzie, wygrasz dużo więcej!

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Ogólnym

Cashout

 • Czym jest Cash Out?
  CashOut pozwala zakończyć kupon jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń, a zatem możesz otrzymać wygraną, nie czekając na ostatni mecz na kuponie.

CashOut dostępny jest na każdej platformie zarówno dla kuponów pojedynczych jak i wielokrotnych.

 • Gdzie znajdę CashOut?
  W ofercie wszystkie zakłady z opcją CashOut będą oznaczone ikoną Cashout. Możesz je także wyszukać filtrując mecze poprzez kalendarz zaznaczając zakłady CashOut
 • Jak użyć CashOut?
  Umieść swoje pojedyncze lub wielokrotne zakłady na kuponie i znajdź naszą ofertę wypłaty w specjalnej zakładce lub bezpośrednio w sekcji „Moje Zakłady”.
 • Przykłady Cash Out
  Z naszym CashOut możesz kontrolować swoje zakłady! Wejdź do zakładki MOJE KUPONY i wybierz kupon, który chcesz rozliczyć przed zakończeniem ostatniego zakładu.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Ogólnym

Aplikacja mobilna

Więcej zakładów, więcej sportu, więcej emocji.
Ciesz się wszystkimi wspaniałymi funkcjami nowej aplikacji i obstawiaj zakłady gdzie chcesz i jak chcesz!

Betclic kod promocyjny

Na pewno nowi użytkownicy zastanawiają się, w jaki sposób właściwie uzyskać kod promocyjny do betclic, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych promocji. Rejestrując się w Betclic za pomocą naszego serwisu, musimy wpisać uzyskany kod promocyjny, aby odebrać bonusy na wszystkich sekcjach zakładów sportowych. Musimy jednak na samym początku założyć konto w Betclic, a w dostępnym polu Betclic kod promocyjny wpisać Legalny500.

Bonus w Betclic – 100% do 1000 PLN

Odbierz bonus powitalny 100% do 1000zł w Betclic.
Wpłać do 1000zł i graj za 2000zł !

Jak otrzymać swój pierwszy bonus ?
1 Załóż konto w Betclic
2 Dokonaj pierwszej wpłaty
3 Natychmiastowo otrzymasz aż do 1000zł bonusu

Dlaczego Betclic ?

 • Legalny bukmacher z polską licencją
 • Betclic TV – transmisje i zakłady live
 • Najlepsze promocje
 • Sponsor polskiego sportu

Warunki promocji
1. Poniższy regulamin obowiązuje w połączeniu z Regulaminem Ogólnym Betclic.

2. Oferta jest skierowana tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy otworzyli konto w Betclic podczas trwania promocji.

3. Gracz może otrzymać bonus 100% od wpłaty do maksymalnej kwoty 1000 złotych.

4. Minimalna kwota pierwszego depozytu Klienta na podstawie którego zostanie przyznany bonus wynosi 1 (jeden) zł.

5. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty pierwszego depozytu, wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 1000,00 zł.

6. Metodami kwalifikującymi się do oferty są: szybkie płatności P24, karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy.

7. Po pomyślnym dokonaniu wpłaty kwota depozytu + bonusu musi zostać obrócona 4-krotnie w zakładach z minimalnym kursem 1,90. Do zaliczających się zakładów wlicza się: zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, live lub prelive. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie typu zakładów

8. Bonus zostanie dodany do konta automatycznie po zrobieniu wpłaty w ciągu 90 dni od otwarcia konta. Gracz ma następnie 90 dni na ukończenie obrotu.

9. Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, środki w saldzie bonusowym zostaną umieszczone w saldzie pieniężnym i będą mogły zostać wypłacone.

10. Jeżeli wypłata zostanie zlecona przed spełnieniem warunków obrotu, bonus zostanie anulowany na koncie gracza.

11. Jeżeli bonus straci ważność przed zakończeniem dokonywania jego obrotu, zostanie on usunięty z konta gracza i anulowany. Wygrane pochodzące z trwających zakładów, które zostaną rozliczone po przedawnieniu bonusu, zostaną przesunięte do salda ze środkami pieniężnymi.

12. Jeżeli gracz w dowolnym momencie obrotu bonusem skorzysta z opcji cash out, to każdy zakład, który zostanie w pełni wypłacony nie będzie zaliczany do obrotu, a stawka takiego zakładu zostanie ponownie dodana do warunków obrotu. Jeżeli gracz dokona częściowego cash out swojego zakładu, to tylko ta część zakładu, która pozostała po cash out będzie zaliczana do obrotu, a pozostała część, która została wypłacona za pomocą cash out będzie ponownie podlegała warunkom obrotu. Wygrane poddane cash out zostaną proporcjonalnie zwrócone na konto.

13. Tylko rozstrzygnięte zakłady kwalifikujące liczą się do tej promocji. Zakłady powtarzające się, anulowane, systemowe, a także w pełni lub częściowo zaklasyfikowane zakłady nie będą akceptowane jako kwalifikujące się zakłady.

14. Obrót bonusem rozpoczyna się od momentu jego otrzymania.

15. Korzystanie z bonusu jest uregulowane zasadami dotyczącymi sekcji sportowej. Zasady są dostępne w Regulaminie Ogólnym serwisu Betclic.

16. Zasady korzystania z oferty bonusowej mogą ulec zmianie. Betclic zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania bądź wycofania warunków bonusu w każdej chwili. W związku z tym radzimy, aby Gracze na bieżąco sprawdzali obowiązujące regulaminy. Wszystkie zmiany zostaną dokonane z odpowiednim wyprzedzeniem, aby każdy z Graczy mógł zapoznać się z nimi i zaakceptować je przed przystąpieniem do danej oferty.

17. Bonus nie może zostać wykorzystany w połączeniu z innymi ofertami. Graczowi przysługuje jeden bonus na osobę/gospodarstwo domowe/adres IP/komputer/kartę bankową/kredytową/metodę płatności.

18. W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu, bonus oraz wygrane uzyskane przy jego użyciu oraz wygrane z zakładów postawionych za środki z depozytu zostaną usunięte. W przypadku udowodnienia nadużycia bonusu, Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i zatrzymania znajdujących się na nim środków.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024