Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic Studios: nowa platforma wideo i milion złotych za pomysły.

Betclic Studios

Betclic Studios

Betclic Studios to zupełnie nowy podmiot na polskim rynku, który na samym początku posiada coś, co powinno zainteresować wiele osób. Firma bukmacherska uruchomiła specjalny program grantowy, w ramach którego przeznaczono aż milion złotych na realizację pomysłów. Jeśli szukasz wsparcia finansowego do zrealizowania swojego pomysłu, to ta inicjatywa może być dla Ciebie idealną okazją. Wystarczy, że podejmiesz wyzwanie i zgłosisz swoją koncepcję.

Betclic Studios nie będzie jedynie kolejną platformą do oglądania filmów. Zespół skupia się na tworzeniu dokumentów, które opowiadają historie związane ze sportem i sztuką, jednak na platformie pojawią się także inne treści warte uwagi. Ponadto, firma ma na celu pomaganie w realizacji ciekawych pomysłów, stając się przy tym studiem produkcyjnym. Właśnie z tego powodu, uruchomiono program grantowy, który oferuje aż milion złotych do rozdysponowania. Twórcy mają możliwość zgłaszania swoich pomysłów na stronie internetowej, gdzie mogą przedstawić swój projekt i określić potrzebny budżet (dostępne są trzy progi – powyżej 10, 25 i 50 tysięcy euro). Jednakże, samo zgłoszenie nie gwarantuje przyznania środków, jednak dobry pomysł może otworzyć drzwi do kariery w świecie filmu.

Program grantowy to szansa nie tylko dla utalentowanych reżyserów, ale także dla internetowych twórców wideo z ciekawymi pomysłami do wdrożenia. Ważna jest dla nas dobra koncepcja oraz determinacja, by, podobnie jak bohaterzy Betclic Studios, wybrać swój kurs i dążyć do celu – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager Polska w Betclic.

Platforma Betclic Studios opublikowała już pierwsze polskie filmy, ale również dostępne są tam dzieła z innych części świata. Warto zwrócić uwagę na te materiały, ponieważ prezentują one naprawdę interesujące historie, takie jak sylwetka Marka “Looneya” Rybowskiego – artysty graffiti, który “pokolorował” Gdańsk i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Na Betclic Studios znajdziemy również opowieści o innych ciekawych postaciach, takich jak Rafał “Lipka” Lipiński, znajdujący się w czołówce najlepszych dunkerów na świecie, a także Sonia Truszkowska, znana jako SONYA DXB – jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ-ek. Wszystkie te historie są warte obejrzenia i zapewniają unikalne wrażenia dla widza.

Firma nawiązała współpracę z Papaya New Directors, organizatorem konkursu, który od dekady umożliwia młodym reżyserom bezpośrednie wejście do zawodu w branży filmowej, reklamowej i kreatywnej. W ramach tej współpracy twórcy przygotują osiem filmów konkursowych dla marki. Będą to produkcje reklamowe, dokumentalne oraz teledyski, które zapewne przyciągną uwagę szerokiej publiczności. Współpraca z tak renomowanym partnerem z pewnością przyniesie korzyści obu stronom i przyczyni się do dalszego rozwoju branży filmowej.

Na podstawie informacji prasowej

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na stronie betclic.pl wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author