Silesion.PL

serwis informacyjny

Beskidy. Drzewo przewróciło się na dom. Nie żyje 73-letnia kobieta

Beskidy. Drzewo przewrocilo sie na dom. Nie zyje 73 letnia kobieta

Beskidy. Drzewo przewrocilo sie na dom. Nie zyje 73 letnia kobieta

Policjanci z Komisariatu w Węgierskiej Górce ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę w Ciścu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, na skutek przewrócenia się drzewa na dom, doszło do zawalenia się budynku. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 73-letnia kobieta.

W sobotę tuż po 7.00 dyżurny Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że w Ciścu drzewo przewróciło się na dom. Wiadomo było, że w budynku mieszkała samotnie kobieta. Na miejsce ruszyli policjanci oraz pozostałe służby. Jak ustalili śledczy, drzewo rosnące w pobliżu domu przewróciło się na budynek, w wyniku czego uległ on zawaleniu. Obecni na miejscu strażacy podjęli akcję ratunkową. Z wnętrza budynku wydobyli 73-letnią kobietę, która niestety, na skutek doznanych obrażeń, poniosła śmierć.

fot. Śląska Policja

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, obecny był również prokurator. Teraz śledczy ustalają szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia

źródło: Śląska Policja

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author