Silesion.PL

serwis informacyjny

Awaria Tauron Ciepło. Basen Brynów zamknięty do odwołania.

Basen Brynów został zamknięty do odwołania z powodu awarii Tauron Ciepło. Dostawa ogrzewania i ciepłej wody wstrzymana w dzielnicach Brynów, Piotrowice-Ochojec i Ligota. Przyczyną ograniczenia w dostawach ciepła jest konieczność usunięcia poważnej nieszczelności głównego rurociągu magistrali w Katowicach przez Tauron Ciepło. Klienci mogą korzystać z basenów Burowiec i Zadole.

Basen Brynów

Komunikat Tauron Ciepło:

“Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością usunięcia poważnej nieszczelności głównego rurociągu magistralnego w Katowicach, Tauron Ciepło zmuszony jest wstrzymać na czas naprawy, dostawy ciepła do części budynków w mieście. Przerwa w dostawach dotyczy budynków w dzielnicach: Brynów, Piotrowice-Ochojec oraz Ligota. Usunięcie awarii jest konieczne ze względów technologicznych i operacyjnych.

Planowany termin wyłączenia dostaw ciepła dnia 22.11.2022 w godzinach rannych oraz wznowienia najpóźniej we wczesnych godzinach rannych 23.11.2022 r.
Z myślą o mieszkańcach, harmonogram prac naprawczych przygotowano tak, żeby przerwa w dostawach ciepła i związane z tym ewentualne uciążliwości były jak najkrótsze.

Służby techniczne TAURON Ciepło dokładają wszelkich starań aby szybko i sprawnie przeprowadzić prace naprawcze i skrócić do minimum wymaganą technologicznie, konieczną przerwę w dostawie ciepła.

Serdecznie Państwa przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x