Silesion.PL

serwis informacyjny

Awaria Tauron Ciepło. Basen Brynów zamknięty do odwołania.

Awaria Tauron Cieplo. Basen Brynow chwilowo nieczynny listopad 2022

Awaria Tauron Cieplo. Basen Brynow chwilowo nieczynny listopad 2022

Basen Brynów został zamknięty do odwołania z powodu awarii Tauron Ciepło. Dostawa ogrzewania i ciepłej wody wstrzymana w dzielnicach Brynów, Piotrowice-Ochojec i Ligota. Przyczyną ograniczenia w dostawach ciepła jest konieczność usunięcia poważnej nieszczelności głównego rurociągu magistrali w Katowicach przez Tauron Ciepło. Klienci mogą korzystać z basenów Burowiec i Zadole.

Basen Brynów

Komunikat Tauron Ciepło:

“Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością usunięcia poważnej nieszczelności głównego rurociągu magistralnego w Katowicach, Tauron Ciepło zmuszony jest wstrzymać na czas naprawy, dostawy ciepła do części budynków w mieście. Przerwa w dostawach dotyczy budynków w dzielnicach: Brynów, Piotrowice-Ochojec oraz Ligota. Usunięcie awarii jest konieczne ze względów technologicznych i operacyjnych.

Planowany termin wyłączenia dostaw ciepła dnia 22.11.2022 w godzinach rannych oraz wznowienia najpóźniej we wczesnych godzinach rannych 23.11.2022 r.
Z myślą o mieszkańcach, harmonogram prac naprawczych przygotowano tak, żeby przerwa w dostawach ciepła i związane z tym ewentualne uciążliwości były jak najkrótsze.

Służby techniczne TAURON Ciepło dokładają wszelkich starań aby szybko i sprawnie przeprowadzić prace naprawcze i skrócić do minimum wymaganą technologicznie, konieczną przerwę w dostawie ciepła.

Serdecznie Państwa przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024