Silesion.PL

serwis informacyjny

Arkadiusz Wrzosek wygra w pierwszej rundzie po kursie 50 w LV BET

Arkadiusz Wrzosek wygra w pierwszej rundzie po kursie 50 w LV BET

Arkadiusz Wrzosek wygra w pierwszej rundzie po kursie 50 w LV BET

Nie masz jeszcze konta w LV BET? Załóż dziś przy okazji walki Arkadiusza Wrzoska – ambasadora LV BET w KSW 79!

Wpłać minimum 20 PLN i za dokładnie 1 PLN ze środków własnych lub bonusowych postaw na zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska w pierwszej rundzie w walce przeciwko Tomášowi Možnemu w ramach KSW 79 (Sobota 25.02).

LVBET policzy Ci wygraną po kursie 50! Ryzykujesz tylko 1 PLN!

Środki bonusowe, które zostaną dodane za udział w promocji podlegają wyłącznie 1-krotnemu wymogowi obrotu. ​

Jak skorzystać z promocji:
– Zarejestruj się i wpłać minimum 20 PLN.
– Postaw dokładnie 1 PLN (środki własne lub bonusowe) na wygraną Wrzoska w pierwszej rundzie (KSW 25.02.23).
– W przypadku wygrania kuponu otrzymasz w sumie 50 PLN w bonusie.

 1. Promocja jest ważna od 22.02.2023 (od godziny 10:00) do 25.02.2023 (do godziny 19:59).
 2. Oferta przysługuje tylko graczom zarejestrowanym w LV BET od 22.02.2023 (od godziny 10:00) do 25.02.2022 (do godziny 19:59).
 3. Oferta przysługuje wyłącznie graczom LV BET, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 4. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden udział w promocji “Wrzosek wygra w pierwszej rundzie po kursie 50”.
 5. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu za tą promocję w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 6. Minimalna kwota, którą należy wpłacić, aby wziąć udział w promocji to 20 PLN.
 7. Stawka kwalifikująca do udziału w promocji: dokładnie 1 PLN brutto ze środków własnych lub bonusowych.
 8. W promocji biorą udział zakłady pojedyncze na zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska w KSW 79 przeciwko Tomášowi Možnemu (wyłącznie zakłady na rynek główny “Zwycięzca”, selekcja “1”), walka w dniu 25.02.2023 o godzinie 20:00).
 9. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany gracz otrzymuje 50 PLN w bonusie.
 10. W promocji udział bierze wyłącznie pierwszy kupon klienta spełniający warunki promocji.
 11. Zakłady dokonane przy użyciu środków bonusowych także kwalifikują się do tej promocji.
 12. Środki bonusowe, które zostaną dodane za udział w promocji podlegają 1-krotnemu obrotowi (w terminie 30 dni) po kursie minimalnym 1.75.
 13. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich z wyłączeniem Gier, Player Bets, LV Jackpot oraz Sportów Wirtualnych.
 14. W przypadku odwołania/przełożenia spotkania, zakłady zostaną zwrócone, a promocja nie wchodzi w życie.
 15. Jeśli użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza to bonus za promocję “Wrzosek wygra w pierwszej rundzie po kursie 50” zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu.
 16. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych na walkę Wrzoska, ani dla środków bonusowych, wypłaconych w ramach promocji.
 17. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy Klient spełni wymóg 1-krotnego obrotu.
 18. Na jednego gracza przysługuje tylko jeden bonus w promocji.
 19. Środki bonusowe w kwocie 50 PLN wypłacone zostaną na konta graczy w poniedziałek (27.02.2023) do godziny 15:00.
 20. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 21. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania nagród oraz unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  • naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  • próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  • posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  • w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenia bonusu.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej, wspierająca m.in. ląsk Wrocław, Wisłę Płock czy Stal Mielec, a także serwisy internetowe Łączy Nas Pasja czy Śląsknet.

LV BET to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024