Silesion.PL

serwis informacyjny

Aplikacja mobilna SuperBet zakłady bukmacherskie

Aplikacja mobilna SuperBet zaklady bukmacherskie

Aplikacja mobilna SuperBet zaklady bukmacherskie

Aplikację mobilną na telefon i tablet możemy bez przesady nazwać Centrum Statystyk i Ligowych Emocji. W aplikacji Superbet znajdziesz pełne statystyki i powiadomienia dotyczące gier, na które postawiłeś.

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma Superbet rozwinęła swoją sieć do ponad 1200 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online, otwierając kasyna i inwestując w najnowsze technologie.

Superbet w Polsce, rozpoczyna swoją działalność z liczbą 48 punktów stacjonarnych. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług. 18.10.2019r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Obecnie Klienci Superbet mogą zakładać się za pośrednictwem strony internetowej oraz najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku.

Zakłady na żywo
Obstawiaj na żywo ponad 250.000 wydarzeń rocznie!

Znaczące informacje
Zwiększ swoje zyski, analizując zróżnicowane statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. H2H, tabele, składy i wiele innych w Twojej kieszeni.

Otrzymuj powiadomienia, bądź na bieżąco!
Kontroluj przebieg gry dzięki natychmiastowym powiadomieniom o zmianach wyników, kartkach, karach i wielu innych.

Pytania i odpowiedzi na temat aplikacji SuperBet

Jak anulować wypłatę w aplikacji?

Aby anulować wypłatę, przejdź do opcji „Historia transakcji” z menu swojego konta gracza:


Kliknij „Historia transakcji”, a następnie „Anuluj” Następnie należy zaakceptować anulowanie wypłaty, ale tylko wypłaty, które nie otrzymały jeszcze statusu, mogą zostać anulowane.

Gdzie moża zobaczyć historię transakcji?

W aplikacji należy wcisnąć „trzy kropki” *** które znajdują się w lewym górnym rogu.
Klikamy w „Konto”, a następnie w „Historia transakcji”

Jak wypłacić pieniądze ze swojego konta poprzez aplikacje SuperBet?

W aplikacji należy wcisnąć „trzy kropki” które znajdują się w lewym górnym rogu.
Po wejściu w zakładkę „Konto” pojawi się możliwość wypłaty.

Jak ściągnąć i zainstalować aplikację SuperBet?

Aplikację „Superbet” na Android można pobrać ze strony internetowej superbet.pl natomiast na system iOS można pobrać bezpośrednio za pomocą App Store.

Jak odzyskać hasło do konta w aplikacji SuperBet?

W aplikacji należy wcisnąć „trzy kropki” które znajdują się w lewym górnym rogu.
Tam znajdziesz formularz do zalogowania się. Pod przyciskiem “zaloguj się”, znajduje się link “Zapomniałeś hasła?”.


Po kliknięciu w niego aplikacja przeprowadzi Cię przez proces resetowania hasła do konta w Superbet. Postępuj za jej kolejnymi instrukcjami, a po ustawieniu nowego hasła ciesz się grą!
Jak zarejestrować się w aplikacji Superbet?

Założenie konta gracza przebiega w podobny sposób do procesu rejestracji na stronie internetowej. Po włączeniu aplikacji przejdź sekcji “Logowania” i kliknij w przycisk “ZAREJESTRUJ SIE”.

Następnie wypełnij pola formularza pojawiające się na kolejnych ekranach.

Prawda, że proste?Jak postawić kupon w aplikacji SuperBet?

Obstawianie poprzez aplikację jest bardzo podobne do zawierania zakładów na stronie internetowej w wersji przeglądarkowej. Wystarczy, że dodasz wybrane zakłady do kuponu, wybierzesz stawkę, za którą chcesz zagrać i naciśniesz przycisk „OBSTAW ONLINE”

Po obstawieniu kuponu otrzymasz komunikat potwierdzający, że zakład został postawiony.Gdzie mogę sprawdzić saldo mojego konta w aplikacji Superbet?

Saldo konta Gracza widoczne jest po zalogowaniu się do aplikacji w sekcji “Konto”. Możesz tam podejrzeć zarówno stan konta depozytowego jak i bonusowego.Jak sprawdzić w aplikacji kupon zagrany w Punkcie SuperBet?

Sprawdzenie kuponu obstawionego w Punkcie możliwe jest na dwa sposoby. W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz ikonę czytnika kodów kreskowych. Po naciśnięciu jej uruchomi się skaner, którym będziesz mógł zeskanować kod kreskowy kuponu i sprawdzić jego status.
Alternatywnym rozwiązaniem jest wpisanie numeru kuponu w pole “Wpisz numer”, które pojawi się w prawym górnym rogu aplikacji po uruchomieniu skanera.Jak włączyć powiadomienia o zdarzeniach w aplikacji SuperBet?

Opcja uruchomienia powiadomień mobilnych dostępna jest po zalogowaniu się do konta Gracza w aplikacji i znajduje się w sekcji “Ustawienia —>Powiadomienia”

Dodatkowo powiadomienia dla każdego zdarzenia możesz włączyć poprzez kliknięcie ikony “dzwonka” (prawy górny róg ekranu), która dostępna jest na podstronie wybranego zdarzenia.

Gdzie mogę znaleźć zakłady specjalne w aplikacji SuperBet?

Wybrane zakłady specjalne, podobnie jak na stronie superbet.pl promowane są w aplikacji na samej górze ekranu głównego. Wszystkie oferowane w aktualnej ofercie zakłady specjalne znajdziesz z kolei w zakładce “ZAKŁADY SPECJALNE” dostępnej również z poziomu głównego ekranu aplikacji. Dodatkowo każdy mecz wzbogacony o zakłady specjalne jest oznaczony ikoną “słońca z literą S.”

Jak mogę zmienić moje hasło / nazwę użytkownika w aplikacji SuperBet?

W aplikacji należy wcisnąć „trzy kropki” które znajdują się w lewym górnym rogu.
Następnie „Konto”. Później wchodzimy w „Profil” i na samym dole wyświetli się „Zmień hasło”.

Nazwa użytkownika nie podlega edycji

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024