Silesion.PL

serwis informacyjny

Anglia i Czechy mogą już „bookować” bilety?

Sprawa awansu na EURO 2020 z grupy A może zostać rozstrzygnięta już w czwartek! Jeżeli Anglicy i Czesi wygrają swoje spotkania to obie reprezentacje będą mogły nazwać się dumnymi uczestnikami Mistrzostw Europy 2020.

Anglicy mają dużo łatwiejsze zadanie, zagrają ze słabą w tych kwalifikacją Czarnogórą, która nie ma na swoim koncie żadnego zwycięstwa. Reprezentacji Anglii do awansu wystarczy już tylko remis. Sytuacja wydaje się być bardzo klarowna, zwłaszcza, że Anglię i Czarnogórę dzieli aż 55 miejsc w rankingu FIFA. Anglia jest na 4. miejscu, a Czarnogóra 59.

Synowie Albionu w poprzednim meczu przegrali na wyjeździe ze wspomnianymi wcześniej Czechami. Nasi południowi sąsiedzi pokonali Anglików 2:1, a jedną z bramek strzelił dobrze nam znany Zdenek Ondrasek, dla Anglików była to pierwsza porażka w tych eliminacjach, która najprawdopodobniej nie zaważy na kwestii ich awansu na Euro.

Legalny polski bukmacher BETFAN upatruje Anglię jako zdecydowanego faworyta w meczu z Czarnogórą, ale jak wiemy wszystko może brutalnie zweryfikować boisko.

Reprezentację Czech czeka zdecydowanie twardszy orzech do zgryzienia, spotkają się oni z reprezentacją Kosowa, dla której są to pierwsze eliminacje na Mistrzostwa Europy w historii. Kosowo przegrało tylko jeden mecz w tych eliminacjach, na wyjeździe z Anglią i traci do Czechów tylko jeden punkt w tabeli, więc cały czas mocno liczy się w walce o awans, a spotkanie z Czechami będzie najprawdopodobniej decydujące.

W tym meczu bardzo pomocne może okazać się własne boisko. Czesi wygrali wszystkie spotkania domowe w tych kwalifikacjach, tracąc zaledwie dwie bramki.

W poprzednim meczu, pierwszym w historii, tych dwóch reprezentacji lepsze okazało się Kosowo, wygrywając 2:1, mimo tego, że to Czesi byli stroną zdecydowanie przeważającą w tym meczu. Jak to będzie wyglądało w dzisiejszym starciu? Czy nasi sąsiedzi będą mogli cieszyć się już z awansu?

Dla Czechów byłyby to siódmy awans na Mistrzostwa Europy z rzędu. Imponujący wynik. Do tej pory największym osiągnięciem był srebrny medal na Mistrzostwach rozgrywanych nomen omen w Anglii. W ofercie BETFAN to Czesi są faworytami do zwycięstwa w tym meczu. Czy potwierdzi się to na murawie?

Czwartkowe mecze w grupie A zapowiadają się bardzo ciekawie. Zarówno Anglicy, jak i Czesi mogą już dziś świętować awans na EURO, ale czy tak się stanie? Do tej pory awans na EURO zapewniło sobie sześć reprezentacji: Belgia, Rosja, Włochy, Polska, Ukraina oraz Hiszpania.

Dodatkowo na BETFAN można znaleźć specjalny zakład SuperAKO na powyższe spotkania, dzięki czemu można zgarnąć całkiem niezłą sumkę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024