Silesion.PL

serwis informacyjny

Amp Futbol: IFB Partnerem Logistycznym reprezentacji Polski na kolejne 2 lata

Po trzech latach udanej współpracy, sukcesach ampfutbolowej reprezentacji Polski na mundialu oraz mistrzostwach Europy w Krakowie, Partner Logistyczny drużyny firma IFB – International Freightbridge Poland, zdecydował się na przedłużenie współpracy o kolejne dwa lata. IFB będzie z biało-czerwonymi podczas kolejnej wielkiej imprezy – październikowych Mistrzostw Świata w Turcji, w których Polacy powalczą o kolejne medale.

– Współpraca z reprezentacją Polski to dla nas duża satysfakcja. Z przyjemnością obserwujemy rozwój drużyny i dyscypliny, którego też czujemy się od kilku lat częścią. Byliśmy dumni z ampfubtolistów podczas EURO w Krakowie i będziemy im kibicować również podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Turcji. Zadbamy też o to, żeby ich sprzęt dotarł na miejsce i żeby mogli rozegrać wspaniały turniej. Z pewnością reprezentacja Amp Futbol nadal nie będzie miała żadnych problemów z logistyką.  – powiedział Maciej Przywrzej prezes IFB International Freightbridge (Poland).

IFB International Freightbridge (Poland) to firma spedycyjno-logistyczna, która jest częścią Grupy IFB. Od ponad 40 lat świadczy szeroki zakres usług w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, drogowej w połączeniu z operacjami logistycznymi oraz kompleksową obsługą celną. Zespół IFB Polska tworzą ludzie, dla których, tak jak dla reprezentacji Amp Futbol nie ma rzeczy niemożliwych.

12.09.2021 KRAKOW, STADION CRACOVIAMP FUTBOL ( AMPUTEE FOOTBALL)AMP FUTBOL EURO 2021 ( EUROPEAN AMPUTEE FOTBALL CHAMPIONSHIP )MECZ POLSKA – UKRAINA ( GAME POLAND – UKRAINE ) NZ OLEKSANDR KUPRIIANOV VOLODOMYR TOKAR KAMIL GRYGIEL WALKA O PILKE ( STRUGGLE ) FOTO BORYS GOGULSKI / CYFRASPORT

Polscy ampfutboliści w zeszłorocznych Mistrzostwach Europy w Krakowie, przy dopingu tysięcy kibiców na stadionach i setek tysięcy przed telewizorami zdobyli brązowe medale wygrywając kolejno z Ukrainą 3:0, Izraelem 8:0, Francją 2:0 i Rosją 1:0. Dzięki tym wynikom biało-czerwoni awansowali do Mistrzostw Świata, w których również będą jednym z faworytów do podium.

– Długoletnie, przedłużane umowy, dają nam dużą satysfakcję i są dla nas dowodem na to, że obie strony są nie tylko zadowolone, ale i korzystają na współpracy. Cieszymy się, że dzięki wsparciu IFB mogliśmy zrobić tak wielki krok do przodu w ostatnich lat, ale też że nasz Partner Logistyczny również zanotował duży progres – skomentował podpisanie kolejnej umowy Prezes Amp Futbol Polska Mateusz Widłak.

Amp Futbol to jedna z najbardziej widowiskowych i najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu osób niepełnosprawnych na świecie. Na wszystkich kontynentach w Amp Futbol gra już ponad 70 krajów, w wielu z nich istnieją ampfutblowe ligi i profesjonalne kluby, między którymi przeprowadzane są, również międzynarodowe transfery. W Polsce Amp Futbol obecny jest już od 10 lat i cały czas zyskuje na popularności.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).