Silesion.PL

serwis informacyjny

Amp Futbol: IFB Partnerem Logistycznym reprezentacji Polski na kolejne 2 lata

Amp Futbol IFB Partnerem Logistycznym reprezentacji Polski na kolejne dwa lata

Amp Futbol IFB Partnerem Logistycznym reprezentacji Polski na kolejne dwa lata

Po trzech latach udanej współpracy, sukcesach ampfutbolowej reprezentacji Polski na mundialu oraz mistrzostwach Europy w Krakowie, Partner Logistyczny drużyny firma IFB – International Freightbridge Poland, zdecydował się na przedłużenie współpracy o kolejne dwa lata. IFB będzie z biało-czerwonymi podczas kolejnej wielkiej imprezy – październikowych Mistrzostw Świata w Turcji, w których Polacy powalczą o kolejne medale.

– Współpraca z reprezentacją Polski to dla nas duża satysfakcja. Z przyjemnością obserwujemy rozwój drużyny i dyscypliny, którego też czujemy się od kilku lat częścią. Byliśmy dumni z ampfubtolistów podczas EURO w Krakowie i będziemy im kibicować również podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Turcji. Zadbamy też o to, żeby ich sprzęt dotarł na miejsce i żeby mogli rozegrać wspaniały turniej. Z pewnością reprezentacja Amp Futbol nadal nie będzie miała żadnych problemów z logistyką.  – powiedział Maciej Przywrzej prezes IFB International Freightbridge (Poland).

IFB International Freightbridge (Poland) to firma spedycyjno-logistyczna, która jest częścią Grupy IFB. Od ponad 40 lat świadczy szeroki zakres usług w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, drogowej w połączeniu z operacjami logistycznymi oraz kompleksową obsługą celną. Zespół IFB Polska tworzą ludzie, dla których, tak jak dla reprezentacji Amp Futbol nie ma rzeczy niemożliwych.

12.09.2021 KRAKOW, STADION CRACOVIAMP FUTBOL ( AMPUTEE FOOTBALL)AMP FUTBOL EURO 2021 ( EUROPEAN AMPUTEE FOTBALL CHAMPIONSHIP )MECZ POLSKA – UKRAINA ( GAME POLAND – UKRAINE ) NZ OLEKSANDR KUPRIIANOV VOLODOMYR TOKAR KAMIL GRYGIEL WALKA O PILKE ( STRUGGLE ) FOTO BORYS GOGULSKI / CYFRASPORT

Polscy ampfutboliści w zeszłorocznych Mistrzostwach Europy w Krakowie, przy dopingu tysięcy kibiców na stadionach i setek tysięcy przed telewizorami zdobyli brązowe medale wygrywając kolejno z Ukrainą 3:0, Izraelem 8:0, Francją 2:0 i Rosją 1:0. Dzięki tym wynikom biało-czerwoni awansowali do Mistrzostw Świata, w których również będą jednym z faworytów do podium.

– Długoletnie, przedłużane umowy, dają nam dużą satysfakcję i są dla nas dowodem na to, że obie strony są nie tylko zadowolone, ale i korzystają na współpracy. Cieszymy się, że dzięki wsparciu IFB mogliśmy zrobić tak wielki krok do przodu w ostatnich lat, ale też że nasz Partner Logistyczny również zanotował duży progres – skomentował podpisanie kolejnej umowy Prezes Amp Futbol Polska Mateusz Widłak.

Amp Futbol to jedna z najbardziej widowiskowych i najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu osób niepełnosprawnych na świecie. Na wszystkich kontynentach w Amp Futbol gra już ponad 70 krajów, w wielu z nich istnieją ampfutblowe ligi i profesjonalne kluby, między którymi przeprowadzane są, również międzynarodowe transfery. W Polsce Amp Futbol obecny jest już od 10 lat i cały czas zyskuje na popularności.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024