Silesion.PL

serwis informacyjny

AL-KO Sponsorem Tytularnym Superpucharów Polski oraz Oficjalnym Sponsorem PlusLigi, TAURON Ligi oraz siatkarskiej TAURON 1. Ligi

AL KO Sponsorem Tytularnym Superpucharow Polski oraz Oficjalnym Sponsorem PlusLigi TAURON Ligi oraz siatkarskiej TAURON 1. Ligi

AL KO Sponsorem Tytularnym Superpucharow Polski oraz Oficjalnym Sponsorem PlusLigi TAURON Ligi oraz siatkarskiej TAURON 1. Ligi

Firma AL-KO, producent innowacyjnych urządzeń do pielęgnacji ogrodów została Sponsorem Tytularnym Superpucharów Polski Kobiet i Superpucharów Polski Mężczyzn w siatkówce w latach 2022-2024. AL-KO będzie także Oficjalnym Sponsorem rozgrywek w PlusLidze, TAURON Lidze, oraz TAURON 1 Lidze. Dodatkowo firma będzie widoczna w trakcie obu turniejów finałowych TAURON Pucharu Polski.

AL-KO to uznana, kolejna światowa marka, która dołącza do grona Oficjalnych Sponsorów rozgrywek zarządzanych przez Polską Ligę Siatkówki. To przedsiębiorstwo z ponad 90 letnią historią działające obecnie w 30 lokalizacjach na całym świecie, która specjalizuje się w produkcji maszyn do pielęgnacji ogrodów dla hobbystów.

Dla nas to bardzo ważne, by pozyskiwać partnerów, którzy dynamicznie się rozwijają, a siatkówka ma im w tym pomóc i być projektem na dłuższy czas – mówi Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Cieszę się, że możemy w naszej siatkarskiej rodzinie powitać nowego partnera, który będzie z nami na co najmniej trzy najbliższe sezony. Wierzę, że razem stworzymy doskonały produkt dla najlepszych kibiców na świecie – dodaje.

 – Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zostać mecenasem sportu, który w Polsce od lat gromadzi wokół siebie tysiące fanów. To właśnie ta pozytywna energia sprawia, że chcemy dorzucić swoją cegiełkę w tworzeniu tej niesamowitej społeczności i wspierać wybitnych polskich sportowców – mówi Marcin Liszyński, prezes zarządu AL-KO Kober Polska Sp. z o.o. 

Firma AL-KO od 2022 roku będzie przez trzy najbliższe edycje Sponsorem Tytularnym AL-KO Superpucharów Polski w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn oraz Oficjalnym Sponsorem rozgrywek w PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze. Ekspozycja tej marki będzie stałe obecna także przez najbliższe trzy sezony w trakcie turniejów finałowych TAURON Pucharu Polski.

Nasza firma od lat wspiera rozwój wielu przedsięwzięć z branży sportowej i jesteśmy dumni, że do tego grona dołączył Superpuchar Polski oraz PlusLiga, Tauron Ligia i siatkarska Tauron 1 Liga. Rozwój ligi w Polsce jest bardzo obiecujący, a nasza firma podziela wartości jakimi się kieruje. Rodzinna atmosfera na trybunach polskiej ligi siatkarskiej idealnie pasuje do charakteru firmy AL-KO, która z rodzinnego warsztatu ślusarskiego, rozwinęła się w międzynarodową firmę. Takich właśnie międzynarodowych sukcesów życzymy naszym siatkarzom – mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Handlowy AL-KO Kober Sp. z o.o.

Więcej o AL-KO:

AL-KO KOBER GROUP – przedsiębiorstwo o zasięgu globalnym, działające w 30 lokalizacjach na całym świecie, posiadające swoje oddziały na wszystkich kontynentach. Firma jest globalnym graczem na rynku techniki ogrodowej, wentylacji oraz motoryzacji.
AL-KO to nowoczesna firma z 90-letnią tradycją, z siedzibą główną w Großkötz koło Günzburga, która zatrudnia ok. 3 000 osób. W 2020 roku grupa AL-KO odnotowała przychody w wysokości ok. 500 milionów euro. Historia firmy sięga 1931 roku, wtedy zaczęła działalność jako mały warsztat ślusarski. Dziś stanowi część globalnej grupy technologicznej. Motto marki „Quality for Life” oznacza: wyjątkową jakość wytwarzanych produktów i wysoki poziom świadczonych usług przez firmę AL-KO.
AL-KO KOBER GROUP jest częścią koncernu PRIMEPULSE.
PRIMEPULSE to dynamiczny i globalny holding inwestycyjny z siedzibą w Monachium. Koncentruje się na firmach zorientowanych na technologię w szybko rozwijających się obszarach biznesowych. Grupa generuje skonsolidowane roczne przychody ze sprzedaży w wysokości miliarda euro. Zatrudnia ponad 5000 osób na całym świecie. PRIMEPULSE realizuje długoterminowe inwestycje i jest strategicznym partnerem dla spółek z Grupy.

Foto: Piotr Sumara/PLS

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024