Silesion.PL

serwis informacyjny

95 mieszkań Grupy Murapol gotowych do odbioru z bonusami na Śląsku i w Zagłębiu

Sosnowiec Murapol Apartamenty na Wzgorzu

Sosnowiec Murapol Apartamenty na Wzgorzu

Jeden z największych polskich deweloperów w ramach trwającej właśnie kampanii promocyjnej „300 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami”, stawia przed klientami kolejną paczkę lokali z atrakcyjnymi pakietami korzyści na Śląsku i w Zagłębiu, dzięki którym można zaoszczędzić nawet 70 tys. zł! Co ważne, pula obejmuje nieruchomości gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz, których budowa zostanie ukończona do końca 2022 roku.

Promocyjna oferta, w której deweloper oferuje lokale z bonusami, dostępna jest w Gliwicach, Katowicach, Siewierzu i Sosnowcu. Kupując mieszkanie w obecnej akcji można zaoszczędzić 54 tys. zł w Gliwicach, 31 tys. zł w Katowicach, 70 tys. zł w Siewierzu i 41 tys. zł w Sosnowcu. W każdym z tych miast, 21 maja, w biurach sprzedaży, odbędzie się także Dzień Otwarty.

W kolejnym tygodniu maja przychodzimy do klientów z nową propozycją. Tym razem w akcji promocyjnej oferujemy aż 300 mieszkań gotowych do odbioru! Co to oznacza? Pula obejmuje lokale gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz takie, których budowa zostanie ukończona do końca tego roku. Jest to ważna informacja dla wszystkich, którzy chcą teraz zainwestować w nieruchomość i czerpać z tej inwestycji korzyści jak najszybciej. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Murapol Osiedle Parkowe to wieloetapowy projekt powstający przy ul. Kozielskiej w Gliwicach. Docelowo w inwestycji powstanie aż 7 budynków (część z nich jest już oddana do użytku), a planowo ma tam zamieszkać ok. 2 tys. gliwiczan. Otoczenie Parków Starokozielskiego i Szwajcaria oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że nowi mieszkańcy chętnie wybierają właśnie tę część Gliwic. W najnowszej promocji deweloper stawia do dyspozycji klientów mieszkania wraz z pakietami bonusów, na które składają się rabat w cenie, nawet 2 miejsca postojowe zewnętrzne, smart home w wersji premium czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Dębowe Tarasy to inwestycja powstała przy ul. J. Baildona, składająca się z trzech nowoczesnych budynków. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie Parku Śląskiego i jednocześnie blisko centrum miasta. Promocja obejmuje 25 nieruchomości w tej inwestycji. W skład pakietu bonusów w tej lokalizacji wchodzi rabat na mieszkanie w cenie, smart home w wersji premium, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Apartamenty na Wzgórzu to osiedle położone w najwyższym punkcie Sosnowca, przy ul. Klimontowskiej. W tym wieloetapowym projekcie, składającym się docelowo z 5 budynków zamieszka blisko 2 tys. lokatorów. Obecnie w realizacji znajdują się 2 budynki. Osiedle zostanie wyposażone w pakiet eco, zawierający m.in. stację ładowania samochodów elektrycznych czy energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych. Deweloper stawia do dyspozycji klientów 20 lokali w tej inwestycji wraz z pakietami bonusów, w których skład wchodzą m.in. rabat w cenie, smart home wersji premium, miejsce postojowe w hali garażowej i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Siewierz Jeziorna.
Murapol Siewierz Jeziorna.

Murapol Siewierz Jeziorna. W Siewierzu Jeziornej powstaje tworzone od podstaw zrównoważone miasteczko. W ramach projektu deweloper realizuje inwestycję, w której do dyspozycji klientów oddał 9 budynków z 317 mieszkaniami. Kolejne są w fazie budowy. Projekt Miasteczka Siewierz Jeziorna został przemyślany z dbałością o każdy szczegół, jest odpowiedzią na potrzebę sąsiedzkich interakcji i przyjaznych mieszkańcom projektów architektoniczno-urbanistycznych. Deweloper stawia do dyspozycji klientów lokale wraz z pakietami bonusów, w których skład wchodzą m.in. rabat w cenie, smart home wersji premium, miejsce postojowe w hali garażowej lub zewnętrzne oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

W Polsce wciąż można zaobserwować większy popyt na mieszkania niż ich podaż. Wpływ na to miał z pewnością napływ uchodźców zza naszej wschodniej granicy. Pojawienie się w Polsce tak dużej liczby Ukraińców spowodowało, że liczba mieszkań dostępnych na rynku cięgle spada. Za kilka miesięcy zaczyna się także nowy rok akademicki, wielu studentów będzie szukało lokum na wynajem, ale nie tylko. Ich rodzice będą chcieli zainwestować na przyszłość i kupić mieszkanie na własność. Dlatego właśnie zakup nieruchomości to wciąż dobry pomysł. Lokal można przeznaczyć na wynajem i osiągać z tego tytułu dochody, bo rynek inwestycji cały czas dobrze funkcjonuje. – dodaje Łukasz Tekieli.

W standardzie każdego mieszkania deweloper oferuje filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. Z kolei technologia smart home pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie wody nawet do 30% w skali roku.

Aby zamówić listę lokali z pakietami bonusów wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dewelopera dedykowanej kampanii. 21 maja warto przyjść na Dzień Otwarty do biura sprzedaży Grupy Murapol w Gliwicach, Katowicach, Siewierzu lub Sosnowcu i sfinalizować zakup mieszkania.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author