Silesion.PL

serwis informacyjny

4 kwietnia Dzień Zwierząt Bezdomnych w CH FORUM

4 kwietnia Dzien Zwierzat Bezdomnych w CH FORUM

4 kwietnia Dzien Zwierzat Bezdomnych w CH FORUM

Z OKAZJI DNIA ZWIERZĄT BEZDOMNYCH AKCJA ADOPCYJNA W CH FORUM

NOWY DOM DLA PSA I KOTA

Bezdomne zwierzaki 4 kwietnia mają swój dzień w kalendarzu. Abyśmy zwrócili uwagę na ich los,
a najlepiej odmienili go, adoptując je. Okazja ku temu nadarzy się w poniedziałek (4 kwietnia). Tego dnia od godz. 16:00 do 19:00 na Scenie Głównej CH FORUM w Gliwicach (poziom 0) prezentowane będą psy i koty ze Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach.

Schronisko to stały partner CH FORUM i współorganizator akcji zapoznawczo-adopcyjnych, które odbywają się w gliwickim centrum. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, a wiele zwierzaków znajduje dzięki nim nowe domy. Organizatorzy wierzą, że tak będzie również i teraz, a pragnące miłości czworonogi skradną serca odwiedzających.

Nad formalnościami związanymi z adopcjami czuwają wieloletni pracownicy schroniska. – To nie jest więc tak, że każdy, kto pod wpływem chwili zachwyci się zwierzęciem, otrzyma zgodę na jego adoptowanie. Prowadzimy szczegółowy wywiad, dopytujemy o warunki bytowe, jakie może zaoferować potencjalny
nowy opiekun. Wizytujemy też nowe miejsca, aby przekonać się, czy stan faktyczny odpowiada zadeklarowanemu
– mówi Barbara Malinowska, kierownik Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach.

Każdego roku do gliwickiego Schroniska przyjmowanych jest około 1000 zwierząt. Dzięki zaangażowaniu pracowników i wolontariuszy oraz prowadzonym akcjom adopcyjnym, niemal tyle samo zwierząt znajduje nowe domy lub wraca do właścicieli. Obecnie w Schronisku w Sośnicy przebywa około 80 psów i 130 kotów.

Warto przypomnieć, że w CH FORUM wszyscy miłośnicy zwierząt mogą korzystać ze strefy gastro przyjaznej pupilom. Znajduje się ona w tylnej części sekcji restauracyjnej na poziomie +1. Znajdują się tam między innymi tablice informacyjne, na których regularnie prezentujemy psy i koty z gliwickiego Schroniska dla Zwierząt, oczekujące na adopcję.

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum
Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.
Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author