Silesion.PL

serwis informacyjny

3. Półfinał TAURON Hokej Ligi: Mistrz i Unia górą

W czwartek, 21 marca odbyły się trzecie mecze półfinałowe TAURON Hokej Ligi. Pewne zwycięstwa odnieśli goście. Obrońca tytułu mistrzowskiego GKS Katowice poradził sobie z JKH, wygrywając 4:1 i prowadzi w serii do czterech zwycięstw 2-1. W Tychach Unia zwyciężyła aż 4:0 i też aktualnie prowadzi w serii 2-1. W piątek spotkania numer cztery. Mecze będą transmitowane na platformie polskihokej.tv.

Na Jastorze w pierwszej tercji katowiczanie wykorzystali grę w przewadze. Sam Marklund próbował pokonać bramkarza, nie udało mu się, ale utrzymał się przy krążku i podał do tyłu do Benjamina Sokaya, który strzelił pierwszego gola w czwartkowym starciu. W drugiej tercji GieKSa podwyższyła prowadzenie, w zamieszaniu podbramkowym Hampus Olsson wpakował krążek do siatki. W ostatniej odsłonie gola dla miejscowych strzelił Bagin, ale Sokay błyskawicznie odpowiedział, wykorzystując sytuację sam na sam. Katowiczanie strzelili jeszcze gola tuż przed końcem meczu, ustalając wynik na 4:1

Mecz na Stadionie Zimowym w Tychach wyglądał trochę podobnie jak starcie w Jastrzębiu-Zdroju. Po bezbramkowej pierwszej tercji na początku drugiej odsłony bramkę zdobył Daniel Olsson Trkulja, który jest czołowym napastnikiem ligi w tym sezonie. Wynik podwyższył w 32. min Elliot Lorraine. W 47. minucie na 3:0 bramkę zdobył Kamil Sadłocha, który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną 4:0. W piątek mecze numer cztery. Spotkania będą transmitowane na platformie polskihokej.tv. 

3. PÓŁFINAŁ TAURON HOKEJ LIGI

Czwartek, 21 marca

  • JKH GKS Jastrzębie – GKS Katowice 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

Bagin 54 – Sokay 17, Olsson 30, Sokay 56, Iisakka 60

Stan rywalizacji: 1-2

  • GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim 0:4 (0:0, 0:2, 0:2)

Trkulja 23, Lorraine 32, Sadłocha 47, Kaleinikovas 53

Stan rywalizacji: 1-2

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024