Silesion.PL

serwis informacyjny

200 000 Fan Tokenów Legii Warszawa wyprzedane w 13 minut

Informacja prasowa: 200 000 Fan Tokenów Legii Warszawa $LEG dostępnych w ramach FTO w aplikacji Socios.com zostało wyprzedane w 13 minut.

Premierowa emisja Fan Tokenów $LEG miała miejsca 4 maja o godz. 13:00. Legia jako pierwszy klub w Polsce dołączyła do grona 21 topowych organizacji sportowych na całym świecie, w tym takich klubów piłkarskich jak FC Barcelona, Juventus FC, AC Milan, Paris Saint-Germain, AS Roma, Atlético Madryt czy Galatasaray, które we współpracy z Socios.com również wyemitowały własne Fan Tokeny. Posiadacze Fan Tokenów $LEG będą mieli dostęp do szerokiej gamy korzyści, takich jak: przywileju głosowania w wielu decyzjach dotyczących życia klubu, nagród VIP, ekskluzywnych promocji i zniżek od klubu i sponsorów oraz specjalnie oznakowanych „super-fanów”.


Czym jest Fan Token i $CHZ?

Chiliz to zbywalna, elektroniczna waluta, oficjalny środek płatniczy aplikacji Socios.com i jedyna rzecz jakiej potrzeba, aby nabyć Fan Tokeny. Najpierw należy wymienić swoją obecną walutę, na przykład PLN, Euro, GBP czy USD itd. na $CHZ, a następnie przekształcić swoje $CHZ w Fan Tokeny. Wszystko to można zrobić w aplikacji Socios.com przy użyciu VISA, Mastercard bądź Czarnej Karty wydawanej przez American Express.

Fan Tokeny są niczym cyfrowe członkostwo, które nigdy nie wygasa. Członkostwo, które otwiera drzwi na całkiem nowy świat dla wszystkich pasjonatów sportu. Fan Tokeny pozwalają decydować w sytuacjach związanych z daną ligą czy też drużyną. Warianty różnią się, na przykład w PFL: od tego, która walka będzie uznana jako główna aż po to, który pięściarz uzyska bonus za najlepszy występ. Możliwości są niezliczone.

Jeden Fan Token wystarczy, aby odać jeden głos, ale im więcej posiada ich kibic, tym więcej głosów może oddać. 1 Fan Token = 1 głos. Oczywiście, każda ankieta ma swój górny limit, tak, żeby jedna osoba nie mogła zadecydować o czymś sama. Fan Tokeny dają również dostęp do ekskluzywnych kibicowskich gadżetów, rozdań nagród oraz przeżyć jedynych w swoim rodzaju. Fan Tokeny są zbywalne i tylko ich określona liczba jest w obiegu. Cena Fan Tokenów może się zarówno podnieść jak i obniżyć, zgodnie z popytem rynkowym.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024