Czytasz: Życzenia świąteczne: Krótkie życzenia, życzenia SMS, najlepsze życzenia Boże Narodzenie, wierszyki świąteczne

Życzenia świąteczne: Krótkie życzenia, życzenia SMS, najlepsze życzenia Boże Narodzenie, wierszyki świąteczne

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie: Swoim bliskim wysyłacie oryginalne i zabawne życzenia świąteczne czy wolicie tradycyjne życzenia na Boże Narodzenie? Szukasz świątecznych życzeń SMS? Tutaj znajdziesz najpiękniejsze krótkie życzenia świąteczne.

 Boże Narodzenie to czas pełen rodzinnych chwil, to także okazja do składania życzeń. Chcecie, aby Wasi bliscy dostali najpiękniejsze życzenia świąteczne? A może chcecie wywołać na ich twarzach uśmiech i wysłać zabawke życzenia na Boże Narodzenie? Poniżej znajdziecie piękne życzenia świąteczne, krótkie wierszyki i życzenia świąteczne SMS.  

Krótkie życzenia świąteczne, życzenia świąteczne SMS [GOTOWE WZORY]

Krótkie życzenia świąteczne - zobacz gotowe życzenia świąteczne SMS

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

Krótkie życzenia na Boże Narodzienie - śmieszne, krótkie życzenia świąteczne SMS

Gdy pierwsza gwiazdka na niebo wyleci, Gdy Mikołaj wsunie się do komina, Pamiętaj, że jest na świecie ktoś, kto nigdy o Tobie nie zapomina.

Krótkie zabawne życzenia na święta

Dzbanek miodu, litr wódeczki, by odrzucić twe smuteczki i sto latek na dodatek, by smaczniejszy był opłatek. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Życzenia SMS świąteczne - gotowe

Jadą, jadą sanie w górze coś im mruga - niech ta Betlejemska Gwiazdka świeci nad Tobą cały czas przynosząc szczęście i zadowolenie.

 Najpiękniejsze życzenie Bożonarodzeniowe

Najpiękniejsze życzenia świąteczne na Boże Narodzenie - gotowe wzory

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija.

Krótkie życzenia na święta

Pięknie ubrana pachnie choinka. Przy stole siedzi cała rodzinka i wszyscy razem życzymy Ci szczerze radosnych Świąt w miłości i wierze.

Piękne życzenia bożonarodzeniowe - najpiękniejsze życzenia na Boże Narodzenie

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Ci radości, aby Tobie się darzyło, z roku na rok lepiej było.

Piękne życzenia świąteczne - życzenia tradycyjne na święta

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku przesyła ... 

Życzenia tradycyjne Boże Narodzenie 

Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki, śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki. Świętą noc złocista gwiazda opromienia. Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia. Lulajże jezuniu snem cichym, szczęśliwym. Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.

Życzenia świąteczne SMS [Życzenia SMS, krótkie życzenia świąteczne]

Szczęście nadaje sens życiu, to magia w Twym sercu zaklęta. Nie pozwól mu zostać w ukryciu, podaruj je bliskim w święta ... życzę Wesołych Świąt i sylwestra. 

Kartki na Boże Narodzenie. Zobacz najpiękniejsze kartki świąteczne


 Aby uruchomić grę "Znajdź elfa", kliknij przycisk „START". Gra automatycznie uruchomi się w trybie pełnoekranowym. Powodzenia!

Komentarze
To cię zainteresuje
najważniejsze