Czytasz: Życzenia prosto od Hanksa
To były niezapomniane urodziny, a wszystko dzięki jednej wiadomości. Amerykańskie życzenia doprowadziły bielszczankę do łez.

Wczoraj Monika Jaskólska świętowała swoje urodziny. Dla organizatorki akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" był to niezapomniany dzień. 

W listopadzie 2016 r. bielszczanka zainicjowała akcję, której celem była zbiórka pieniędzy na zakup Fiata 126 p dla amerykańskiego aktora, Toma Hanksa. Jaskólska chciała podarować maluszka aktorowi po tym, jak sieć obiegły jego zdjęcia z samochodem. Akcja powiodła się. Samochód zakupiono w Suwałkach i przewieziono do Bielska-Białej, gdzie cały czas trwają prace naprawcze. Mechanicy robią wszystko, aby samochód był gotowy na 9 lipca. Wtedy w Bielsku-Bialej odbędzie się uroczysty pokaz Fiata 126 p. 

Tom Hanks był zaskoczony akcją bielszczanki. Nie krył podekscytowania. Chce, aby Monika Jaskólska razem z nim odpaliła maluszka.

Aktor pozostaje w kontakcie z organizatorką akcji. Wczoraj bardzo ją zaskoczył. 

Moc prezentów

8 czerwca pani Monika świętowała 42 urodziny. Od samego rana dostawała prezenty i życzenia. Niespodziankę sprawił jej m.in. polski kierowca rajdowy Rafał Sonik, zamówił on jubilatce specjalny tort. Klucze, śruby, kombinerki i Fiat 126p dekorowały dwupiętrowe ciasto.

Życzenia jubilatce przesłał również polski siatkarz, Piotr Gruszka, zespół Feel i Irek Bieleninik.

- Cześć Moniak, słyszałem, że dzisiaj masz osiemnastkę. Fajnie się masz. Szkoda, że mnie nie będzie. Życzę Ci dużo zdrowia, kolejnych szalonych pomysłów, dużo czasu dla dzieci; tych swoich i dla tych, którym pomagasz. Pozdrawiam Cię ciepło z Bułgarii, gdzie rozpoczynamy kolejne mecze Ligi Światowej - mówił siatkarz.

Wszystkie wiadomości sprawiły bielszczance radość. Jednak film od Toma Hanksa doprowadził Jaskólską do łez.

- Popłakałam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nadal w to nie wierzę !!!!!!!!!!!!!!!! Czy to się dzieje naprawdę ??? Dziękuję Tomowi Hanksowi i panu Kamińskiemu, operatorowi filmowemu i zdobywcy Oskarów za tłumacza tych życzeń!!! To jest niewiarygodne!!!!! Ja chyba śnię i nie chcę się obudzić - czytamy na facebookowym profilu pani Moniki.

Tom Hanks przesłał bielszczance film z życzeniami. W ciągu kilkudziesięciu sekund Hanks powiedział mnóstwo ciepłych słów. Pozdrowił jubilatkę i życzył wspaniałych chwil. Jego słowa tłumaczył operator filmowy, dwukrotny zwycięzca Oscara, Janusz Kamiński. Na zakończenie panowie wspólnie odśpiewali "sto lat".  

>> Zobacz życzeniA od Toma Hanksa << 

 

Czytaj więcej