Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwykły Kibic, Róża i Pietras dołączyli do zespołów Move Federation

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Zbliżamy się do końca uzupełniania drużyn nowej federacji piłkarskiej MOVE FEDERATION w której zagrają influencerzy. W drużynach zobaczymy między innymi: Macieja “Zwykłego Kibica” Szymczaka, Piotra “Pietrasa” Dominika i Różę Wojtczak.

Piotr PIETRAS Dominik – Move Federation

„Tajna” broń w ekipie Natsu World. Podobno wszystko, za co się brał, robił zajeb*ście i niedługo będzie mógł to potwierdzić. Pietras, były zawodnik Wisły Płock wraca na boisko. Ale takie owalne. Oby tym razem planów nie pokrzyżowała kontuzja! Kapitanem Teamu Natsu World została została Natalia “Natsu” Karczmarczyk. W zespole Natsu zagra także Paulina HORNIK, Oskar BOSKI OSKI Dąbrowski, Sebastian WIŚNIA Wiśniewski i Nikola Nowak

Maciej ZWYKŁY KIBIC Szymczak – Move Federation

Tego zawodnika już widzieliśmy w akcji i choć ostatnio spędził trochę czasu na siedzeniu komentatorskim… to na pewno ma chrapkę na dziurki i bramki! Zwykły Kibic dołącza do #TeamBoxdel, kompletując tą zapowiadaną przez Michała “drużynę nieudaczników”.  Kapitanem Teamu BOXDEL jest Michał “Boxdel” Baron. W zespole Boxdela zagra także Sebastian CZVJNIK Czajewski, Krzysztof JUSTEK Justyński, Daniel OSTRY Ostaszewski i Kuba Ulfik.

Róża Wojtczak – Move Federation

TeamX leeet’s go! Do fioletowej drużyny dołącza Róża, kompletując tercet napastniczek Wojtczak, Mołczanow, Kociołek. Dziewczyny zapolują na Gola, ale spokojnie – Wojtek może czuć się bezpieczny, bo ich przeciwnikami będzie Team Natsu. Kapitanem drużyny “Team X” w Move Federation została Monika “Mona” Kociołek. W zespole Moni zagra także Patrycja MOŁCZANOW, Cezary CZARO Nykiel, Jakub KUBATUTU Hrapkowicz i Bartek Szydlik.

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Najwięksi polscy influencerzy zmierzą się w turnieju, w którym weźmie udział 8 drużyn, złożonych ze znanych twórców internetowych i gwiazd. Więcej na temat piłkarskiej federacji przeczytasz w artykule MOVE Federation – Football Show 19.11.2022 w Arena Gliwice.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024