Czytasz: Żużel na Śląskim już jutro. Gdzie kupić bilety?

Żużel na Śląskim już jutro. Gdzie kupić bilety?

1 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Reszty Świata.

Dla podopiecznych Marka Cieślaka będzie to ostatni mecz kadry w tym roku. Bilety na to niepowtarzalne wydarzenie są już dostępne.

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji oraz okazyjne ceny biletów dla kibiców, którzy będą chcieli podziwiać zmagania biało – czerwonych na wyjątkowym stadionie, jakim jest obiekt w Chorzowie.

Na zmodernizowanym Stadionie Śląskim, Polacy podejmą reprezentantów Reszty Świata. Mecz
ten zapowiada się bardzo emocjonująco ze względu na fakt, że obie drużyny wystąpią
w najsilniejszych zestawieniach.

Dla kibiców to będzie niezwykłe wydarzenie. Żużel powróci na Stadion Śląski w Chorzowie
po piętnastu latach przerwy, a przed zawodami do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski wprowadzonych zostanie dwóch szczególnych zawodników, dzięki którym sport żużlowy w Polsce stoi na tak wysokim poziomie.

Ceny biletów na mecz Polska – Reszta Świata przedstawiają się następująco:

Bilety normalne:

Trybuna główna: 79 PLN
Pierwszy wiraż: 59 PLN
Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 39 PLN
VIP: 499 zł

Bilety ulgowe:

Trybuna główna: 59 PLN
Pierwszy wiraż: 39 PLN
Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 19 PLN

Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również emerytom powyżej 65 roku życia, rencistom oraz kobietom. Dzieci do 7 roku życia - wstęp darmowy.

Dwa tygodnie później, 15 września na Stadionie Śląskim rozegrany zostanie wielki finał TAURON Speedway Euro Championship 2018 – Indywidualnych Mistrzostw Europy. Dla tych, którzy zakupili
już bilety na finałowe zmagania o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, organizatorzy przygotowali specjalne rabaty, które obniżają ceny biletów na mecz Polska – Reszta Świata.

Trybuna główna: 59 PLN
Pierwszy wiraż: 39 PLN

Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 25 PLNMecz Polska – Reszta Świata odbędzie się 1 września 2018 o godzinie 17:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety na to wydarzenia można nabywać za pośrednictwem ebilet.pl

Komentarze
To cię zainteresuje
News
47 minut temu Śmiertelny wypadek na torach w Rudzie Śląskiej

Nie żyje 63-letni rudzianin. Co robił na torach?

News, COP24
2 godzin temu Durczok: COP24 czyli polski szczyt hipokryzji

PiS uznał, że drażnienie górników w roku wyborczym to głupota. Że węgla mamy na 200 lat więc jeszcze ich prawnuki mają pewną robotę na grubie. Czyli postanowili dalej robić górników w ciula.

News
3 godzin temu Europa żegna bohaterskiego katowiczanina

Bartosz Pedro Orent-Niedzielski próbował powstrzymać zamachowca. Katowiczanin piątą ofiarą śmiertelną zamachu w Strasburgu.

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Prognoza pogody: Gęste marznące mgły

Uwaga kierowcy! Marznąca mgła. Nie dość, że ograniczy widoczność, to jeszcze może być bardzo ślisko.

News
4 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

Czytaj więcej

#Stadion Śląski #żużel