Czytasz: Zuzanna Bijoch, NeuOberschlesien i Regina Brett w Katowicach

Zuzanna Bijoch, NeuOberschlesien i Regina Brett w Katowicach

Niedziela i poniedziałek w katowickim salonie empik Silesia zapowiadają się bardzo ciekawie. Możesz nawet zostać modelką.

Katowice (empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107) dziś odwiedzą Zuzanna Bijoch – modelka, uczestniczka telewizyjnego programu „Azja Express” i zespół NeuOberschlesien, a spotkaniom autorskim będą towarzyszyły warsztaty kreatywne „Jesienno-zimowy handmade”. W poniedziałek natomiast odbędzie się spotkanie z Reginą Brett - autorką bestsellerów „Bóg nigdy nie mruga” i „Jesteś cudem”.

Dowiedz się jak spełnić marzenia o modelingu…

Jako pierwsza w niedzielę o godz. 14:00 zagości Zuzanna Bijoch, która opowie o tym, jak naprawdę wygląda praca modelki? Co trzeba zrobić, by odnieść sukces, a o co pozostaje się... modlić?

Na te pytania można znaleźć też odpowiedź w najnowszej książce Zuzanny pt. „Modelka” (Burda Publishing Polska). 24-letnia obecnie Zuzanna Bijoch na wybiegu zadebiutowała sześć lat temu. Do tej pory brała udział w pokazach takich projektantów i domów mody, jak np.: Prada, Gucci i Yves Saint Laurent.  W spotkaniu wezmą także udział przedstawiciele agencji modelek D’vision. Każda z uczestniczących w spotkaniu dziewczyn będzie mogła zaprezentować się i zostawić kontakt do siebie. Niewykluczone, że w ten sposób spełnią się kolejne marzenia o byciu modelką.

 Zespół NeuOberschlesien spotka się ze swoimi fanami

O godz. 16:00 atrakcja dla fanów zespołu NeuOberschlesien. Najnowsza płyta zespołu NeuOberschlesien ukazała się 10 listopada nakładem SP Records. Znalazło się na niej dziesięć premierowych utworów. Płyta została zatytułowana po prostu „3”. Po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości. Efektem tych działań jest najnowszy album – różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi inspiracjami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla zespołu rockowego pazura.

Jesienno-zimowy handmade - warsztaty

W tym dniu znajdą też coś dla siebie dzieci - warsztaty kreatywne „Jesienno-zimowy handmade”, godz. 14:00. Uwierz: potrafisz wykonać urocze i zabawne drobiazgi na powitanie zimy – rękawice kuchenne ze śnieżnymi wzorami, ozdobne gwiazdki, sympatyczne renifery, maskotki przypominające, żeby już nie wychodzić z domu bez szalika. Jak je zrobić? Przyjdź na warsztaty i weź udział w kreatywnej zabawie: wymyślaniu nowych form, cięciu, klejeniu i szyciu, czyli własnoręcznym tworzeniu czegoś z niczego.

 Poniedziałek – Regina Brett

Regina Brett to amerykańska autorka uwielbianych przez miliony czytelników książek. Odwiedzi salon empik Silesia w poniedziałek 13 listopada o godz. 18:00.

Autorka m.in. pt. „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem”, „Bóg zawsze znajdzie ci pracę” oraz „Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień” wydaje teraz nową książkę pt. „Kochaj” (Wydawnictwo Insignis). Jak twierdzi pisarka, napisała ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych oraz dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste. Tuż po premierze najnowszego wydania autorka odwiedzi Empik i będzie osobiście motywować czytelników do zmiany sposobu patrzenia na otaczającą rzeczywistość. Autorka była dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jako pisarka znalazła się na czele listy bestsellerowych autorów „New York Timesa”. Jej książki przetłumaczono na ponad 25 języków.


Zdjęcie: CHRISTOPHER MACSURAK - commons.wikimedia.org/wiki/File:Zuzanna_Bijoch.jpg

Czytaj więcej