Czytasz: Zobacz, jak wygląda biuro Grouponu w Katowicach!

Zobacz, jak wygląda biuro Grouponu w Katowicach!

Nowa siedziba Grouponu w Katowicach robi wrażenie! Zaskakuje radosną kolorystyką i funkcjonalnością. Na pracowników korporacji czekają trzy strefy chilloutu oraz… Lord Vader!

W połowie marca otrzymaliśmy informację o otwarciu międzynarodowej korporacji zakupów online w przestrzeniach katowickiego Supersamu. Po kilku miesiącach intensywnych prac, biuro w Katowicach zostało otwarte. Na przestrzeni ponad 2300 metrów kwadratowych docelowo będzie pracować około 250 osób.

>> ZOBACZ: GIGANCI REKRUTUJĄ NA ŚLĄSKU <<

TRZY STREFY CHILLOUTU ORAZ LORD VADER

W katowickim oddziale Centrum Usług Wspólnych do dyspozycji pracowników zostały oddane dwie kuchnie, przestronne jadalnie oraz trzy strefy chilloutu, w których będą mogli odpocząć.

>> CZYTAJ: GROUPON W SUPERSAMIE <<

Co ciekawe, to pracownicy korporacji mogli zdecydować, jaki motyw przewodni będzie obowiązywał w biurze. Postawiono na kino. Każda z sal konferencyjnych naznaczona jest motywem filmowym. Spośród osiemnastu sal możemy znaleźć grafiki nawiązujące do takich filmów jak Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny, czy Faceci w Czerni. Pozostała część przestrzeni biura wypełnia tzw. open space, w którym znajdują się biurka pracowników Centrum Usług Wspólnych.

Zobacz zdjęcia:


Centrum Usług Wspólnych Groupon od 3 lat najlepszymi praktykami, narzędziami i rozwiązaniami wspiera globalne operacje firmy w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii.

Czytaj więcej