Czytasz: Wstępne wyniki sekcji zwłok zamordowanego w Lesie Murckowskim mężczyzny są szokujące!

Wstępne wyniki sekcji zwłok zamordowanego w Lesie Murckowskim mężczyzny są szokujące!

Policja wciąż ustala jego tożsamość.

18-latek pokazał jak zabił [FILM Z WIZJI LOKALNEJ]

Wstępne wyniki sekcji zwłok znalezionych w środę w Lesie Murckowskim, wykazały, że przyczyną zgonu mężczyzny była rana kłuta szyi.

KIM JEST MĘŻCZYZNA Z LASU MURCKOWSKIEGO?

Monika Łata z Prokuratury Okręgowej w Katowicach poinformowała, że zabójca lub zabójcy, uszkodzili tętnicę szyjną i tchawicę mężczyzny. Teraz lekarze będą sprawdzać, czy wskutek zadanej rany mężczyzna się wykrwawił, czy zakrztusił krwią. To nie koniec, mężczyzna miał także trzy rany kłute i jedną ciętą dolnej wargi a jego ciało było nadpalone. Tożsamość mężczyzny wciąż jest ustalana.

Prokuratura zleciła również badania histopatologiczne i toksykologiczne. Sprawę przejęła Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Policja pracuje pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe.

TYLKO U NAS: W LESIE MURCKOWSKIM ZNALEZIONO ZWŁOKI. MAMY NOWE FAKTY!

Przypomnijmy: W środę 1 listopada w pobliżu polany biwakowej w Lesie Murckowskim znaleziono zwłoki mężczyzny - jako pierwszy dowiedział się o tym Silesion.pl. Mężczyzna prawdopodobnie został zamordowany. Przypuszcza się, że w grę mogą wchodzić gangsterskie porachunki. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, zwłoki w Lesie Murckowskim w Katowicach odnalazły dwie kobiety, które były na spacerze z psami. Zwierzęta doprowadziły je do ciała mężczyzny.

Czytaj więcej