Silesion.PL

serwis informacyjny

Zmiany personalne i organizacyjne w Legii Warszawa

Legia Warszawa fot. Legia com

Legia Warszawa fot. Legia com

24.02.2022 roku nastąpiły zmiany w Zarządzie Legia Warszawa S.A.

W skład zarządu wchodzą:

Dariusz Mioduski – prezes
Marcin Herra – wiceprezes zarządzający, odpowiedzialny za cały obszar organizacyjny, komercyjny, komunikacyjny Klubu
Jarosław Jurczak – wiceprezes ds. finansowych i prawnych

– Dla każdego kibica Legii dzisiejsza sytuacja jest wyjątkowo trudna. Oprócz niezmiennego wsparcia Kibiców dla drużyny, Klub potrzebuje skutecznego działania, aby przezwyciężyć obecny kryzys. Dotyczy to zarówno aspektów sportowych, organizacyjnych jak i komunikacyjnych. Z tego powodu wprowadzamy istotne zmiany w zakresie struktury, podziału odpowiedzialności, a także personaliów. Do Zarządu Klubu dołącza Marcin Herra, który posiada bogate doświadczenie w skutecznym działaniu w trudnych i złożonych przedsięwzięciach sportowych, organizacyjnych oraz biznesowych. Marcin Herra będzie pełnił funkcje wiceprezesa zarządzającego – mówi Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa. – W Zarządzie pozostaje Jarosław Jurczak, który będzie odpowiadał za sprawy finansowe i prawne. Chcę również podkreślić, że Jacek Zieliński, po powołaniu w grudniu 2021 roku na stanowisko dyrektora sportowego odpowiada za cały pion sportowy i będzie regularnie uczestniczył w posiedzeniach Zarządu w celu zapewnienia udziału w kluczowych decyzjach podejmowanych przez Klub. Jednocześnie dziękuję Tomaszowi Zahorskiemu za dotychczasową pracę w zarządzie. Jego zaangażowanie na rzecz klubu będę chciał wykorzystać w projektach rozwojowych realizowanych w ramach grupy – dodaje Dariusz Mioduski.

4 marca Marcin Herra przedstawi plan działań na najbliższy okres w obszarach, za które odpowiada.

Obecnie Klub koncentruje się na najbliższym meczu Legii Warszawa, który odbędzie się w piątek, 25.lutego.

 Powrót klubu do wygrywania jest dla nas absolutnym priorytetem. Zależy mi na pełnej mobilizacji naszego zespołu i cały czas pracuję nad dalszymi zmianami w części sportowej Klubu. Jestem przekonany, że już wkrótce będziemy w stanie zobaczyć efekty podejmowanych działań. To, czego dziś potrzebujemy najbardziej, to czas oraz wsparcie ze strony naszych kibiców – mówi Jacek Zieliński

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author