Czytasz: Złota śląska jesień
Ciepło i bez opadów do końca tygodnia

Ten tydzień zapowiada się wręcz wiosennie. Jak podaje IMGW do końca tygodnia będzie ciepło i bez opadów.

prognoza pogody w województwie śląskim

Pogoda we wtorek

W dzień bezchmurnie. Rano lokalnie zanikające mgły ograniczające widzialność do 200 m. W miejscach występowania mgieł przejściowo zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 19°C do 21°C, w rejonach podgórskich około 19°C, na szczytach Beskidów od 14°C do 16°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.

prognoza pogody w województwie śląskim
Najbliższe dni ciepłe i bez opadów

W nocy zachmurzenie małe. Lokalnie mgły ograniczające widzialność do 100 m. Nad ranem w zasięgu występowania mgieł zachmurzenie całkowite. Temperatura minimalna od 9°C do 11°C, w rejonach podgórskich około 7°C, na szczytach Beskidów od 9°C do 11°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych, lokalnie zmienny. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

Pogoda w środę

W dzień zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane. Rano lokalnie zanikające mgły ograniczające widzialność do 200 m. W miejscach występowania mgieł przejściowo zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 18°C do 20°C, w rejonach podgórskich około 17°C, na szczytach Beskidów od 13°C do 16°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.

W nocy zachmurzenie małe. Lokalnie mgły ograniczające widzialność do 100 m. Nad ranem w zasięgu występowania mgieł zachmurzenie całkowite. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C, w rejonach podgórskich około 7°C, na szczytach Beskidów od 8°C do 10°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych, lokalnie zmienny. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

Czytaj więcej