Silesion.PL

serwis informacyjny

Złota Bramka Fuksiarza: 10.000 zł w puli nagród

Zlota Bramka Fuksiarza 10.000 zl w puli nagrod

Zlota Bramka Fuksiarza 10.000 zl w puli nagrod

Przed nami emocjonujące zmagania w piłkarskiej Lidze Mistrzów! Już jutro FC Barcelona z Robertem Lewandowskim na czele zmierzy się w wyjazdowym meczu z Interem Mediolan. Z tej okazji, Fuksiarz przygotował specjalną promocję dla swoich graczy o nazwie Złota Bramka, w której można wygrać nawet 10.000 zł!

Aby wziąć udział w akcji, należy kliknąć „DOŁĄCZ”, znajdujące się na stronie promocji, wpłacić min. 50 zł depozytu oraz zawrzeć dwa kupony przedmeczowe:

  • Kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem ogólnym 3.00 za co najmniej 50 zł – jedno ze zdarzeń musi pochodzić z meczu Inter – Barcelona
  • Kupon SOLO na strzelca pierwszego gola w meczu Inter – Barcelona za stawkę 1 zł i X groszy, gdzie X to Twój typ na minutę strzelenia pierwszej bramki w meczu

Przykład: kupon postawiony za stawkę 1,01 zł na Roberta Lewandowskiego jako strzelca 1. gola, oznacza typ na to, że Robert Lewandowski strzeli pierwszego gola meczu w 1 minucie. Jeśli zakład zostanie zawarty za stawkę 1,38 zł, to gracz typuje, że pierwszy gol padnie w 38 minucie meczu.

Gracze, którzy poprawnie wytypują strzelca oraz minutę zdobycia pierwszej bramki, podzielą między siebie pulę 10.000 zł! Jeśli ta sztuka powiedziecie się tylko jednej osobie, zgarnie ona całą pulę!

Bez względu na to, czy Twój kupon AKO będzie trafiony czy nie, jeśli dobrze wytypujesz strzelca pierwszego gola oraz minutę jego zdobycia, weźmiesz udział w grze o 10.000 zł!

Ważne: promocja łączy się z ofertą powitalną dla nowych graczy! Jeśli ktoś zarejestruje się na Fuksiarz.pl, dołączy do promocji Złota Bramka i postawi swój pierwszy kupon AKO, który będzie spełniał warunki obu promocji, to może liczyć na zwrot do 500 zł na konto główne w ramach Zakładu bez ryzyka na start! Dodatkowo, za niespełna 2 zł można dać sobie szansę na extra 10.000 zł w ramach Złotej Bramki!

Promocja trwa od 03.10. godz. 10:00 do 04.10. 20:59 i biorą w niej udział jedynie kupony przedmeczowe. W ramach promocji można obstawić tylko jeden kupon na strzelca 1. gola w meczu.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024