Silesion.PL

serwis informacyjny

Zgarnij freebet za mecz Manchester United -Tottenham Hotspur w kalendarzu forBET

W dniu dzisiejszym z Kalendarzem Adwentowym forBET kierujemy się na wyspy – konkretnie do Premier League. Bukmacher przygotował specjalną promocję na szlagierowe spotkanie 28. kolejki pomiędzy Manchesterem United, a Tottenhamem Hotspur. Freebet o wartości 30 PLN już czeka!

Patrząc w tabele można zastanawiać się co to za szlagier, skoro drużyny ze środka tabeli. Możemy być jednak pewni, że obie drużyny zaprezentują nam niezłe widowisko. Każda ma ambicje na czołowe lokaty, więc liczą się tylko 3 punkty. Dodatkowym smaczkiem tego pojedynku będzie osoba Jose Mourinho, czyli nowy trener drużyny gości, a były drużyny gospodarzy.

Jeżeli zagrasz jutrzejszy HIT 28. kolejki na swoim kuponie za dokładną stawkę 99 PLN, to otrzymasz od forBET 30 PLN na grę.

Zasady promocji “GRAJ MAN. UTD – TOTTENHAM. ZGARNIJ FREEBET”

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 03.12.2019.

4. Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 99 PLN.

5. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – w tym jedno z meczu Manchester United – Tottenham.

6. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.35.

7. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

9. Po spełnieniu warunków zasad promocji gracz otrzyma bonus FREEBET w kwocie 30 PLN.

10. Środkami bonusowymi należy obrócić JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ BONUSU (jeden kupon). Kuponem, na którym znajdują się min. 2 zdarzenia – każde zdarzenie z kursem min. 1.50

11. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

12. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II, zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.

13. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w środę 04.12.2019 do godz. 16:00.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

16. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author