Silesion.PL

serwis informacyjny

Zespół MoneyGram Haas F1 przedstawia nowe malowanie samochodu na rok 2023

fot. haasf1team

Zespół MoneyGram Haas F1 zaprezentował dziś nowe, eleganckie malowanie swojego VF-23, którym będą ścigać się Kevin Magnussen i Nico Hülkenberg podczas Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA 2023.

Seria cyfrowych renderów, opublikowana na platformach społecznościowych zespołu MoneyGram Haas F1 Team, przedstawia zrównoważoną mieszankę czerwieni, bieli i czerni na barwach VF-23 – kluczowych kolorach zarówno dla zespołu MoneyGram, jak i MoneyGram Haas F1 Team. Oprócz nowego brandingu logo MoneyGram wkomponowanego w projekt, logo Haas Automation, globalnej firmy zajmującej się obrabiarkami CNC, założona przez właściciela zespołu, Gene’a Haasa znalazło się na bocznych elementach i tylne skrzydło

fot haasf1team

Zespół MoneyGram Haas F1 po raz pierwszy przeprowadzi test VF-23 na torze Silverstone Circuit w sobotę 11 lutego. Oficjalne testy przedsezonowe odbędą się w dniach 23-25 ​​lutego na torze Bahrain International Circuit. Mistrzostwa Świata Formuły 1 FIA 2023 rozpoczynają się otwierającym sezon Grand Prix Bahrajnu 5 marca.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze