Silesion.PL

serwis informacyjny

Zespół MoneyGram Haas F1 przedstawia nowe malowanie samochodu na rok 2023

MoneyGram Haas F1 2023

MoneyGram Haas F1 2023

Zespół MoneyGram Haas F1 zaprezentował dziś nowe, eleganckie malowanie swojego VF-23, którym będą ścigać się Kevin Magnussen i Nico Hülkenberg podczas Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA 2023.

Seria cyfrowych renderów, opublikowana na platformach społecznościowych zespołu MoneyGram Haas F1 Team, przedstawia zrównoważoną mieszankę czerwieni, bieli i czerni na barwach VF-23 – kluczowych kolorach zarówno dla zespołu MoneyGram, jak i MoneyGram Haas F1 Team. Oprócz nowego brandingu logo MoneyGram wkomponowanego w projekt, logo Haas Automation, globalnej firmy zajmującej się obrabiarkami CNC, założona przez właściciela zespołu, Gene’a Haasa znalazło się na bocznych elementach i tylne skrzydło

fot haasf1team

Zespół MoneyGram Haas F1 po raz pierwszy przeprowadzi test VF-23 na torze Silverstone Circuit w sobotę 11 lutego. Oficjalne testy przedsezonowe odbędą się w dniach 23-25 ​​lutego na torze Bahrain International Circuit. Mistrzostwa Świata Formuły 1 FIA 2023 rozpoczynają się otwierającym sezon Grand Prix Bahrajnu 5 marca.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author