Silesion.PL

serwis informacyjny

Zdzisław Kręcina ambasadorem bukmachera LV BET #mundialsamsięniewygra

Od Chicago po Wodzisław na prezesa tylko Zdzisław

Przedstawiamy nowego ambasadora LVBET, którym jest najsłynniejszy działacz piłkarski w Polsce – Zdzisław Kręcina!

W ramach współpracy powstały 4 odcinki mini-serialu a oto pierwszy z nich!

LV BET Zakłady Bukmacherskie rozpoczyna kampanię reklamową pod hasłem „Mundial sam się nie wygra”. Twarzą kampanii przygotowanej na piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji został były działacz piłkarski, Zdzisław Kręcina. Nawiązanie przez LV BET współpracy z nowym ambasadorem to początek niestandardowych działań marketingowych marki na rynku bukmacherskim.

Ekskluzywna promocja dla czytelników ✅ LegalnyBukmacher.com

 > Specjalna Strona Promocyjna <

wyłącz AdBlocka, jesli strona się nie otwiera

Więcej informacji + równowartość 1000 pln, najwyższy bonus powitalny na rynku!

Najwyższy na rynku bonus powitalny czeka!

Zarejestruj konto w LV BET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera. Prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h.

BONUS BEZ DEPOZYTU

  1. Zarejestruj się przez stronę specjalną stronę – kliknij TUTAJ
  2. Otrzymasz bonus o równowartości 20 PLN
  3. Zagraj, złóż pierwszy depozyt
  4. Odbierz bonus powitalny do równowartości 1000 PLN

LV BET Zakłady Bukmacherskie rozpoczyna kampanię reklamową pod hasłem „Mundial sam się niewygra”.

Kampanię reklamową zainaugurował wyemitowany 8 maja br. spot reklamowy, w którym Zdzisław Kręcina informuje o podjęciu współpracy z firmą bukmacherską.

Akcja rozgrywa się w Apartamencie Działacza LV BET, w którym były sekretarz PZPN w humorystyczny sposób przedstawia kulisy polskiej piłki.To pierwszy z serii czterech spotów internetowych przygotowanych z myślą o nadchodzących Mistrzostwach Świata w Rosji. Emisje kolejnych odcinków z udziałem ambasadora zaplanowano kolejno na: 15.05, 22.05 i 29.05.

Kampania LV BET z hasłem przewodnim „Mundial sam się nie wygra” potrwa do połowy lipca br.Obejmuje ona działania w internecie oraz mediach społecznościowych.Za kreatywną część kampanii odpowiada dział marketingu LV BET Zakłady Bukmacherskie. Spotyreklamowe oraz sesję zdjęciową zrealizował dom produkcyjny Foszer Sawicki a za komunikację kampanii oraz współpracę ze Zdzisławem Kręciną odpowiada agencja marketingusportowego Urban Communications

Zdzisław Zbigniew Kręcina (ur. 28 kwietnia 1954 w Żywcu) to polski piłkarz oraz działacz piłkarski

W 1977 ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach, w której następnie, do 1983, pracował jako nauczyciel akademicki. W 1983 obronił doktorat w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Jako piłkarz występował w latach 1969–1982 w drużynie Koszarawy Żywiec. Od 1983 związany był z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jako zastępca sekretarza (1983–1985) i sekretarz Wydziału Szkolenia (1985–1988) oraz kierownik olimpijskiej reprezentacji Polski (1986–1987). Od 1987 przebywał poza krajem. W 1991 uzyskał licencję oficjalnego menedżera FIFA w zakresie organizacji meczów piłkarskich.

Po powrocie do Polski pracował jako dyrektor ds. marketingu i organizacji imprez PZPN. Od 1997 pełnił funkcję zastępcy sekretarza, a od 18 marca 1999 do 30 listopada 2011 sekretarza generalnego PZPN. Od 2002 pełnił funkcję szefa organizacyjnego ekipy reprezentacji Polski. W 2008 kandydował na funkcję prezesa PZPN, w wyborach zajął jednak drugie miejsce (po Grzegorzu Lato). W kolejnych wyborach cztery lata później zajął 4. miejsce[.

2 lipca 2007 został wybrany na dwuletnią kadencję członka Komisji Federacji Narodowych UEFA

21 marca 2014 został dyrektorem klubu Piasta Gliwice[3]. Funkcję tę pełnił do 30 czerwca 2015

Wystąpił w jednej ze scen filmu Poranek kojota (2001)

źródło: Wikipedia

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024