Czytasz: Policja szuka seniorów
Zawierciańscy policjanci poszukują zaginionych Otolii Kwapisz i Władysława Studniarza.

Kobieta wyszła z mieszkania wczoraj przed południem, a mężczyzna dzisiaj rano (20 i 21 maja br.) Obydwoje do tej pory nie powrócili do domów.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu seniorów, prosimy kierować pod numer telefonu 32 67 38 255 lub telefony alarmowe 997 i 112.

Poszukiwana 80-letnia kobieta wyszła 20 maja około godziny 10:30 ze swojego miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powróciła. Nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. 

Zaginiona Otolia Kwapisz ubrana była w bluzkę z krótkim rękawem w ciemnym kolorze, szary sweter zapinany na guziki oraz spódnicę w prążki koloru granatowego. Na nogach miała letnie buty ze złotymi przeszyciami. Policja podała rysopis zaginionej: wzrost 156 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie, siwe.

Poszukiwany 80-letni mężczyzna wyszedł ze swojego domu 20 maja około godz. 05:30. Do chwili obecnej do niego nie powrócił. On również nie nawiżał żadnego kontaktu ze swoją rodziną. Zaginiony Władysław Studniarz ubrany był w koszulę w czerwoną kratę, biało-szary sweter i czarne spodnie. Na głowie miał bordową czapkę z daszkiem, a na nogach wysokie zimowe buty. Jego rysopis: wzrost 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe. Na nosie posiadał widoczną narośl.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionych proszone są o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Pod numerami telefonu 32 673 82 55, 112 i 997 lub na najbliższym komisariacie. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.