Czytasz: Walentynki na Śląsku - mamy kilka pomysłów

Walentynki na Śląsku - mamy kilka pomysłów

Kino, kolacja czy romantyczny spacer? Możliwości jest wiele... Ale w to wyjątkowe święto zakochanych warto pomyśleć o czymś magicznym i niespotykanym.

Gdzie spędzić Walentynki 2018 na Śląsku – 1. Kopalnia Guido

Romantyczny wieczór walentynkowy 320 metrów pod ziemią? To możliwe właśnie dzięki Guido. Wszyscy zakochani mogą spędzić Walentynki 2017 w niezwykłej atmosferze. W programie muzyka na żywo oraz kolacja wraz z deserem. Zjazd pod ziemię startuje o godz. 19:30

Gdzie spędzić Walentynki 2018 na Śląsku – 2. Park Śląski

Długi spacer alejkami parku, który jest ponad dwa razy większy niż Central Park to na pewno wspaniałe chwile. Ale Park Śląski z lotu ptaka gwarantuje niezapomniane wrażenia. Specjalnie dla zakochanych znów zostaną zorganizowane Walentynki z Elką. Niesztampowa atrakcja jest limitowana. W tym roku kolejka przewiezie tylko 161 par. pierwsze gondole ruszą o godz. 14, ostatni przejazd odbędzie się po 22.

Gdzie spędzić Walentynki 2018 na Śląsku – 3. Planetarium

Walentynki 2017 pod gwiazdami? Aura nie sprzyja, nadciągają mrozy, ale jest rozwiązanie. Śląskie Planetarium organizuje specjalny pokaz walentynkowy. W programie spadające gwiazdy i inne kosmiczne zagadki. A wszystko przy dźwiękach rockowej muzyki.

Gdzie spędzić Walentynki 2017 na Śląsku – 4. Opera Śląska

Bo muzyka łagodzi obyczaje… dlatego wieczór walentynkowy można spędzić oglądając musical. 14 lutego o godz. 18:00 na deskach opery „My Fair Lady” w reżyserii Roberta Talarczyka. Sztuka to opowieść o zakładzie, w którym oczywiście chodzi o kobietę – językoznawca stara się przemienić kwiaciarkę w damę przy dźwiękach największych utworów.

GDZIE SPĘDZIĆ WALENTYNKI 2018 NA ŚLĄSKU – 5. KINOTEATR RIALTO

Bo podczas święta zakochanych najważnijesza jest atmosfera. Jeżeli już kino to najlepiej takie, w którym czuć tą aurę. Walentynowy repertuar kina Rialto wypada najlepiej w tym zestawieniu. Zakochanych w doskonały nastrój wprowadzi lampka wina i koncert Iris Munos, która wykona piosenki Jacquesa Brela. Po występie na ekranie francuska komedia „Facet na miarę”.

Kartki na walentynki 2018 - zobacz wzory .pdf:

Czytaj więcej