Czytasz: Zamieszkaj u Małysza. Słynny skoczek ma nowy biznes

Zamieszkaj u Małysza. Słynny skoczek ma nowy biznes

Apartamenty u Małyszów kuszą, ale czy tylko nazwiskiem? Co znajdziemy w dawnym domu skoczka w Wiśle?

- Uwaga, uwaga! Z przyjemnością zapraszamy do dwóch nowoczesnych i komfortowych apartamentów przygotowanych w naszym dawnym domu przy ulicy Bukowej w Wiśle - ogłosił na swoim profilu na Facebooku Adam Małysz. I, jak łatwo się domyślić, post zrobił furorę w sieci (ma między innymi ponad 400 udostępnień). U Małyszów, według zapewnień skoczka - jest dużo przestrzeni, udogodnień i spokoju.

"Małyszomania" w Wiśle ma się chyba całkiem dobrze, a miasto z pewnością wciąż zyskuje na wartości patrząc na to, że były skoczek i kierowca rajdowy, wciąż nawiązuje do miejsca, z którego pochodzi. W mieście działa chociażby Galeria Małysz, gdzie można zobaczyć trofea (puchary, medale i kryształowe kule) i pamiątki związane z sportowcem. Jest tam także jego kolekcja sprzętu narciarskiego. Teraz z pewnością Wisła zyskuje kolejny atut, mogący przyciągnąć w Beskidy turystów - dom Małysza. Na wynajem. Dla każdego chętnego.

Apartamenty u Małyszów. Co tam znajdziemy?

Na potrzeby wynajmu powstała specjalna strona, która umożliwia zapoznanie się z ofertą. Apartamenty mają być nowocześnie wyposażone i zapewniać wysoki standard. Znajdziemy tam m.in. w pełni wyposażoną kuchnię z mikrofalą i zmywarką, możemy skorzystać także z telewizji satelitarnej i bezprzewodowego internetu. Jest też kominek i... kryty basen. Żeby jednak nie było zbyt kolorowo - można z niego korzystać jedynie w okresie letnim. Do tego parking, a dla bezpieczeństwa - monitoring całego obiektu.

Ile kosztuje nocleg u Małysza?

Apartament Małysza przy ulicy Bukowej w Wiśle nie ma stałego cennika. Najwięcej zapłacimy od 20 do 27 grudnia (600 zł za dobę dla czterech osób). 100 zł taniej jest we wrześniu. Od pażdziernika do 20 grudnia koszt wynosi 450 zł/dobę. To cennik przewidziany na ten rok.

Czytaj więcej