Czytasz: Przyjemne zakupy z Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec

Przyjemne zakupy z Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec

Samochód, laptop, smartfon, tablet i wiele innych wspaniałych nagród czeka na klientów Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec w Letniej Loterii Plejady! W puli Loterii codziennie pojawiają się nowe nagrody do wygrania!

16 sierpnia ruszyła w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec Letnia Loteria! Biorąc w niej udział wygrać można samochód, sprzęt RTV i AGD, biżuterię, laptop, tablet i wiele innych, cennych nagród.

By wziąć udział w Loterii wystarczy zrobić zakupy w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec na kwotę co najmniej 100 zł. W zamian za paragony na taką kwotę klient otrzymuje kupon, który daje aż dwie szanse na wygraną!

Po pierwsze kupon ten bierze udział w losowaniu nagrody natychmiastowej! Do wygrania są tu nagrody rzeczowe oraz vouchery kwotowe, które można zrealizować w wybranych sklepach CH Plejada Sosnowiec.  By wygrać nagrodę natychmiastową wystarczy zeskanować kupon w Loteriomacie w Punkcie Obsługi Loterii, który znajduje się tuż obok strefy restauracyjnej w Plejadzie. Do tej pory rozdano już ponad 500 nagród!

To jednak nie koniec! Aby 10 września wziąć udział w losowaniu nagród głównych, a wśród nich tej najważniejszej – Toyoty Aygo, zeskanowany kupon należy wrzucić do urny, stojącej przy Punkcie Obsługi Loterii. Potem już tylko wystarczy odwiedzić Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec 10 września o godzinie 16:00, kiedy odbędzie się finałowe losowanie.

Za każde wydane 100 zł klient otrzymuje jeden kupon, a każdy z nich zwiększa szanse zarówno na wygranie nagrody natychmiastowej jak i jednej z nagród głównych.  

Szczegóły Letniej Loterii na stronie internetowej CH Plejada Sosnowiec. 

Czytaj więcej