Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady na matury 2022 w eWinner! Typy bukmachera

Tradycyjnie po relaksującej “majówce” rozpoczyna się majowy maraton Matur 2022. Z którą lekturą obowiązkową tym razem będzie związany temat rozprawki na maturze z języka polskiego? Analitycy legalnych zakładów bukmacherskich EWINNER mają swoje typy!

“Dziady, część III” czy “Pan Tadeusz”- eksperci już wiedzą?

Przypomnijmy, że w zeszłym roku tematy maturalne na poziomie podstawowym dotyczyły “Lalki” Bolesława Prusa, “Ziemi Obiecanej” Władysław Stanisław Reymont oraz “Cudzoziemki” Marii Kuncewiczowej. 

W tym roku analitycy z eWinner typują “Dziadów, III część” (kurs 2.10) oraz “Pana Tadeusza” (kurs 2.30). Mniejsze szanse eksperci z eWinner dają wybranym pieśniom, trenom i psalmom Jana Kochanowskiego (kurs 4.50), “Weselu” Stanisława Wyspiańskiego (kurs 10.00) czy też “Ferdydurke” Witolda Gombrowicza (kurs 50.00). 

Warto zaznaczyć, że utwory Adama Mickiewicza ostatni raz na maturze były w 2016 roku (“Dziady cz. IV”) oraz w 2019 roku (“Dziady cz. III”). Analitycy eWinner stawiają, że tym razem Centralna Komisja Egzaminacyjna na warsztat weźmie właśnie teksty wieszcza narodowego.

Zakład bez ryzyka do 110 PLN czyli pakiet powitalny w eWinner!

Typy na maturę z matematyki

W ofercie eWinner znajdą się również zakłady bukmacherskie na maturę z matematyki. Czy w pierwszym zadaniu zamkniętym poprawną odpowiedzią będzie odpowiedź “C” (arkusz pierwszy wersja X)? Uważamy, że “NIE” (kurs 1.23). 

Jak odebrać taki pakiet powitalny?

110 PLN BEZ RYZYKA

  • Po rejestracji z kodem promocyjnym LEGWIN155 czeka na Ciebie zakład bez ryzyka do 110 PLN na konto główne
  • Jeżeli przegrasz, otrzymasz gwarantowany zwrot, który możesz od razu wypłacić
  • Aby maksymalnie zabezpieczyć kupon, zagraj za 125 PLN

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

pozdro byki

pozdro

dzieki

pozdro byku

4
0
Prosimy o komentarz.x