Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady na komentarz w TV podczas trwania finału Euro 2020

Mikrofon wywiad

Informacja prasowa

W ostatniej chwili okazało się, że Dariusz Szpakowski jednak nie skomentuje wielkiego finału Euro 2020. Myślicie, że jego redakcyjni koledzy w trakcie meczu pozdrowią go na antenie? W LV BET szeroka oferta na finałowy komentarz!

Do wyboru mamy takie oto możliwości wypowiedzi naszych Mistrzów Mikrofonu, czyli Potężnego Bora i Maxi Kaza. Czy w czasie transmisji usłyszymy podane zdania? Decyzja sędziego Danny’ego Makkelie w dogrywce połfinałowego meczu Anglia-Dania wywołała ogromne kontrowersje. Arbiter podyktował rzut karny, opierając się na decyzji sędziów VAR. Kto wie, czy jeden z komenatorów zabłysnie dowcipem w stylu “W wozie VAR jako sędzia techniczny podobno orzekać będzie królowa Elżbieta II“. “Wpadłem w pole karne, a on [Joakim Maehle] wyciągnął prawą nogę, która dotknęła mojej nogi. Ewidentny karny” – powiedział Raheem Sterling w rozmowie z ITV Sport. Możliwe że i tym razem będziemy świadkami popisu talentu aktorskiego w wykonaniu Sterlinga? Czy komentatorzy powiedzą “Raheem Sterling jak zwykle wywrócił się bardziej z głodu” (kurs 150) lub “Padolino” (kurs 25)? A może dosadniej? “Ciekawe co dzisiaj wydrukują sędziowie dla Anglików” (kurs 15).

Załóż konto w LV BET z tego linku i odbierz Darmowy Zakład w wysokości 20 PLN, oraz pakiet bonusów 2000 PLN +1000 PLN + 333PLN

Po serii rzutów karnych, którą wygrali Włosi zawodnicy cieszyli się wraz z kibicami. Leonardo Bonucci podszedł do trybun by świętować wraz z kibicami. Kiedy chciał wrócić na boisko zabronił mu tego steeward, który pomylił piłkarza… z kibicem. Związany z tym wydarzeniem zakłąd znajdziemy w LVbet: “Na ekranie Leonardo Bonucci, którego stewardzi jednak wpuścili na dzisiejszy finał” (kurs 10).

W piątek przed południem dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski poinformował, że Dariusz Szpakowski zakończył już pracę przy turnieju.  Czy zastępujący “Szpaka” komentatorzy prześlą serdeczności panu Darkowi? “Serdeczne pozdrowienia dla Dariusza Szpakowskiego” (kurs 2.00).

Zakłady dostępne na stronie LVBET w zakładce Pilka Nozna/Europa/Euro-2020.-zaklady-specjalne

Te piłkarskie powiedzonka i slogany słyszał chyba każdy!: “Piłka jest okrągła, a bramki są dwie”, “Mecz można wygrać, przegrać albo zremisować”, “Tak się gra, jak przeciwnik pozwala”,czy “Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe”. LVbet oferuje zakłądy na wypowiedzoane przez komentatorów takie oto futbolowe mądrości i powiedzonka: “Pokazuje jestem” (kurs 1,50), “Kropnął z dystansu” (kurs 9), “Mógł zabić mecz” (kurs 4), “Idzie na obieg” (kurs 2.50), “Co tu się dzieje!” (kurs 4.50), “Niewykorzystane sytuacje się mszczą” (kurs 2.30), “Wybił piłkę na tak zwaną pałę” (kurs 100), “Próbował zaskoczyć bramkarza” (kurs 1.70), “Szukał swojej lepszej prawej nogi” (kurs 6) i uwaga (czytaj dokładnie!) “Trafia bramką w słupek” (kurs 75)

LV BET zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024