Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady mobilne SuperBet

Poczuj najlepsze doświadczenie bukmacherskie w Polsce. Zawsze i wszędzie! Przeglądaj pełne statystyki, oglądaj transmisje live, otrzymuj powiadomienia o swoich zakładach, rozmawiaj i dziel się kuponami ze znajomymi. To i wiele więcej czeka na Ciebie w Superbet!

Obstawianie właśnie stało się społecznościowe

Udostępniaj i komentuj kupony, świętuj wygrane z innymi i czerp więcej radości z obstawiania przeżywając emocje wspólnie ze znajomymi!

Zakłady na żywo w SUPERBET

Obstawiaj na żywo ponad 250.000 wydarzeń rocznie!

Znaczące informacje

Zwiększ swoje zyski, analizując zróżnicowane statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. H2H, tabele, składy i wiele innych w Twojej kieszeni.

Otrzymuj powiadomienia, bądź na bieżąco!

Kontroluj przebieg gry dzięki natychmiastowym powiadomieniom o zmianach wyników, kartkach, karach i wielu innych.

Założenie konta gracza w aplikacji Superbet przebiega w podobny sposób do procesu rejestracji na stronie internetowej. Po włączeniu aplikacji przejdź sekcji “Logowania” i kliknij w przycisk “ZAREJESTRUJ SIĘ”.

Obstawianie poprzez aplikację jest bardzo podobne do zawierania zakładów na stronie internetowej w wersji przeglądarkowej. Wystarczy, że dodasz wybrane zakłady do kuponu, wybierzesz stawkę, za którą chcesz zagrać i naciśniesz przycisk „OBSTAW ONLINE”.

Saldo konta Gracza widoczne jest po zalogowaniu się do aplikacji w sekcji “Konto“. Możesz tam podejrzeć zarówno stan konta depozytowego jak i bonusowego.

Opcja uruchomienia powiadomień mobilnych dostępna jest po zalogowaniu się do konta Gracza w aplikacji i znajduje się w sekcji “Ustawienia —>Powiadomienia”. Dodatkowo powiadomienia dla każdego zdarzenia możesz włączyć poprzez kliknięcie ikony “dzwonka” (prawy górny róg ekranu), która dostępna jest na podstronie wybranego zdarzenia.

Teraz możesz dzielić się ze znajomymi kuponami, które obstawiasz w Superbet, wspólnie komentować, co można postawić na dane wydarzenie i inspirować się kuponami znajomych, których obserwujesz.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024