Czytasz: Uciekł ze szpitala i zaginął! Widzieliście go?

Uciekł ze szpitala i zaginął! Widzieliście go?

Uciekł ze szpitala w Sosnowcu. Jego stan zdrowia wymaga pomocy lekarskiej.

Sosnowiecka policja szuka szesnastoletniego Kamila Radiusza. Chłopiec uciekł w piątek ok. godz. 20:00 ze Szpitala Pediatrycznego przy ul. Zapolskiej w Sosnowcu.  

zaginiony Kamil Radiusz

- Oddalił się wykorzystując nieuwagę personelu medycznego nieletni pacjent. (...) Z informacji przekazanej przez personel medyczny wynika, że w momencie ucieczki stan w jakim się znajdował z powodu posiadanego schorzenia, bez dalszej pomocy medycznej może stanowić realne zagrożenie dla jego życia i zdrowia - informuje KM Policji w Sosnowcu

Kamil ubrany był w krótkie spodenki w drobną biało-zielono-niebieską kratkę, koszulkę z krótkim rękawem z nadrukiem w kształcie dłoni i niebieskie gumowe klapki. Nie ma dokumentów ani telefonu. Szczupły nastolatek ma 185 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy i niebieskie oczy.

Zaginiony Kamil Radiusz

 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt telefoniczny z Zespołem Poszukiwań sosnowieckiej Komendy pod nr tel. 032 2961315, 032 2961307, Dyżurnym KMP w Sosnowcu pod nr 032 2961200 lub 0322961255 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. 

Czytaj więcej