Czytasz: Zaginął Henryk Duda z Suszca
Zaginiony, bez konsultacji z przełożonymi, opuścił teren zakładu?

Policjanci z Pszczyny poszukują zaginionego 59-letniego Henryka Dudę z Suszca, który w poniedziałek rano wyszedł do pracy i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie aktualnie przebywa zaginiony mężczyzna proszone są o kontakt z policjantami z pszczyńskiej komendy. 

 

Mężczyzna pracuje w jednym z zakładów na terenie Suszca. Tam też, w dniu zaginięcia, nie odbił przy wyjściu o godz. 14, dyskietki i pozostawił w szatni ubrania wyjściowe. W mieszkaniu natomiast pozostawił swój telefon, dowód osobisty i pieniądze.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaginiony, bez konsultacji z przełożonymi, opuścił teren zakładu.

RYSOPIS ZAGINIONEGO:

Szczupła sylwetka ciała, waga 50- 69 kg, wzrost 166- 170 cm, włosy proste, krótkie, siwe, ciemny kolor oczu, uszy normalne, przylegające, nos prosty, mężczyzna ma charakterystyczny wąs.

Bardzo istotne jest to, że chwili zaginięcia miał na sobie drelichowe, robocze, ubranie firmowe w niebieskim kolorze z wydrukowaną na plecach nazwą firmy.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę, na temat tego, gdzie przebywa zaginiony, proszone są o kontakt z policją. Dzwonić do sekretariatu wydziału kryminalnego 32 44 93 280 oraz całodobowo do dyżurnego pszczyńskiej jednostki 32 44 93 255.

Czytaj więcej