Czytasz: Zadyma w knajpie. W ruch poszły pięści i krzesła! Rozpoznajecie napastników? [WIDEO]

Zadyma w knajpie. W ruch poszły pięści i krzesła! Rozpoznajecie napastników? [WIDEO]

Do groźnie wyglądających scen doszło w jednym z lokali gastronomicznych w Częstochowie.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń częstochowskiej policji, do zdarzenia doszło w jednej z knajp w częstochowskiej dzielnicy Tysiąclecie. Policjancji wciąż poszukują mężczyzny i kobiety, którzy w nocy z 14 na 15 października, zaatakowali jednego z klientów lokalu gastronomicznego. Ofiara była bita pięściami i kopana, w pewnym momencie w ruch poszły także krzesła! Mimo groźnie wyglądającej sytuacji, pobity mężczyzna nie doznał na szczęście poważnych obrażeń ciała.

Zobaczcie nagranie z monitoringu!

 

Rozpoznajecie napastników? Skontaktujcie się z policją!

Wizerunek poszukiwanych osób został zarejestrowany na kamerach monitoringu znajdującego się w knajpie. Poszukiwany mężczyzna w chwili zdarzenia miał na sobie jasną bluzę, na klatce piersiowej ma tatuaże. Jak informuje częstochowska policja, napastnik posługiwał się językiem polskim i rosyjskim. Kobieta i mężczyzna weszli do lokalu z psem średniej wielkości.

Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać widocznych na zdjęciach: mężczyznę w jasnej bluzie i kobietę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu III Policji w Częstochowie tel. (34) 369 1523/ 1511/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji - telefony 997, 112.