Czytasz: Mykanów: zablokowana DK1 w kierunku Warszawy

Mykanów: zablokowana DK1 w kierunku Warszawy

Kierowcy stanęli w korkach, wszystko przez kolizje.

[AKTUALIZACJA 12:12]

Zablokowana DK1 w Mykanowie pod Częstochową. Około godz. 12 w miejscowości Mykanów doszło do zderzenia dwóch samochodów, w wyniku czego droga przez jakiś czas była całkowicie nieprzejezdna. Obecnie jednak ruch w kierunku Katowic odbywa się już płynnie. Z utrudnieniami kierowcy muszą się liczyć, jednak jeśli jadą w kierunku stolicy. Policja wyznaczyła objazd ulicami: Połaniecką, Meliorantów i Prostą.

[AKTUALIZACJA 9:45]

Utrudnienia występują obecnie również w Katowicach na wysokości SCC. Na pasach w kierunku Chorzowa doszło do kolejnej stłuczki, przejezdny jest tu tylko środkowy pas ruchu.

Wcześniej pisaliśmy:

W środę o poranku na śląskich drogach doszło do kilku kolizji, w wyniku których kierowcy stanęli w potężnych korkach.

Około godz. 8 na autostradzie A4 w Katowicach, na drodze w kierunku Krakowa zderzyły się dwa samochody. Na tej samej drodze, ale przy zjeździe na Tychy samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła jedna osoba. Na drodze powstał potężny korek.

Kolejne utrudnienia występują w Siewierzu. Tu na drodze w kierunku Częstochowy samochód uderzył w barierki. Blokuje się także DK 78 w Porębie pod Zawierciem. Tu również zderzyły się dwa samochody, utrudnienia występują na pasach w kierunku Kielc.

Czytaj więcej